Всеукраїнський рейтинг впливовості

Другий тур завершено 21.09.2020 — 04.10.2020
7
Боксер Спорт 1092 голоса
12
Головний тренер збірної України з футболу Спорт 945 голосів
18
Чемпіон світу з боксу Спорт 751 голос
21
Український силач, володар титулів «Найсильніша людина України» Спорт 708 голосів
24
Українська дзюдоїстка. Дворазова чемпіонка світу, чемпіонка Європи 2017 року Спорт 656 голосів
31
Олімпійська чемпіонка, фехтувальниця Спорт 559 голосів
34
Олімпійський чемпіон, гімнаст. У його честь названий спортивний центр в Миколаєві Спорт 534 голоса
35
Майстер спорту України міжнародного класу Спорт 533 голоса
49
Заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках і каное, дворазова чемпіонка світу, і чемпіонка Європи Спорт 474 голоса
70
Бронзова призерка чемпіонату світу Спорт 399 голосів
71
Дворазовий Олімпійський чемпіон Спорт 394 голоса
74
Майстер спорту України з тхеквондо, 14-разова чемпіонка змагань різного рівня Спорт 389 голосів
83
Заслужений майстер спорту України. Олімпійська чемпіонка 2008 року. Спорт 358 голосів
113
Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, український спортсмен-легкоатлет зі стрибків у висоту, відомий вчений в галузі біомеханіки, автор знаменитої методики збільшення зросту. Майстер спорту СРСР міжнародного класу зі стрибків у висоту, багаторазовий чемпіон України і СРСР, призер першості Європи, учасник ХХ Олімпійських ігор у Мюнхені, доктор наук з фізичного виховання і спорту, профессор Спорт 292 голоса
126
Дворазовий Олімпійський чемпіон Спорт 281 голос
132
Президент Федерації поліетлону України, чемпіон і призер чемпіонатів світу з зимового поліетлону, 30-кратний чемпіон України з поліетилену, почесний громадянин м.Рубіжне Спорт 276 голосів
134
Заслужений майстер спорту, чемпіон Європи, світу та Олімпійських ігор з веслування на байдарці, перший олімпійський чемпіон Луганщини, почесний громадянин м.Лисичанськ Спорт 273 голоса
157
Заслужений тренер України Спорт 260 голосів
174
Професійний баскетболіст, гравець команди НБА «Детройт Пистонс» Спорт 253 голоса
182
Керівник громадської організації «Об'єднання уболівальників футболу«Дванадцятий гравець» Спорт 249 голосів
252
Голова Лисичанської федерації боксу Спорт 219 голосів

Національний рейтинг впливовості "Еліта України"

Це соцiально значимий проєкт, який формує нові підходи до оцінювання еліти держави і створює нові поведінкові критерії в суспільстві, засновані на незаплямованості репутації і високих моральних якостях еліти.
Він заснований Міжнародним експертним клубом і рейтинговим агентством «ElitExpert».
Перший тур проекту стартував 1 вересня у всіх регіонах країни, крім ОРДЛО і АР Крим.
Команда з двохсот українських і міжнародних експертів сформувала в 24-х областях України списки заслужених людей, чия діяльність максимально ефективна і корисна для суспільства. В п'яти найбільш густонаселених регіонах - Київському, Одеському, Харківському, Дніпропетровському та Львівському кількість учасників становила 300 осіб, в інших дев'ятнадцяти областях – по 200.
Серед 5300 учасників рейтингу були політики, бізнесмени, громадські та релігійні діячі, а також представники влади, культури, спорту, науки і освіти, охорони здоров'я та ЗМІ.
21 вересня було підбито підсумки Першого, регіонального етапу голосування. Команда з двохсот експертів та чисельні онлайн-користувачі відібрали з 5300 учасників Першого туру найдостойніших людей - загалом по 100 осіб у кожному регіоні.
В Другому, всеукраїнському турі рейтингу, до 240 персон регіонального масштабу, які представляли перші десятки в кожній із областей країни, додалися ще 60 впливових персон державного рівня, які не були долучені до регіонального туру голосування.
5 жовтня команда експертів остаточно підбила остаточні підсумки Національного рейтингу впливовості та визначила сотню кращих з кращих – тих персон, які є представниками якісно нової еліти держави та чия діяльність максимально ефективна і корисна для українського суспільства.
Завершальним етапом рейтингу стане Національний форум стратегічного розвитку, який пройде в Києві в березні 2021 року. Його учасниками стануть лауреати регіональних і загальнонаціонального рейтингів, а як спікери будуть запрошені світові лідери, бізнесмени та вищі державні чиновники України.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?