Експертний рейтинг Тернопільського регіону

Другий тур 21.09.2020 — 04.10.2020
1
Народний депутат України VII, VIII та ІХ скликань, колишній віце-прем’єр-міністр та міністр економічного розвитку і торгівлі, екс-голова Національного банку України Політика 7400 експертних голосів
2
Бізнесмен, будівельник, власник компанії «Креатор-Буд» Бізнес 6990 експертних голосів
3
Директор ФГ «Гадз», голова спостережної ради товариства «Бучачагрохлібпром», голова ради обласного об'єднання «Тернопільська обласна рада сільськогосподарських підприємств», заступник голови Аграрного союзу України Бізнес 6780 експертних голосів
4
Народний депутат України VIII та ІХ скликань, директор ТОВ «Галич Агро-Стек» Політика 6780 експертних голосів
5
Народний депутат України ІХ скликання, засновник ПАП «Агропродсервіс» Бізнес 6560 експертних голосів
6
Народний депутат України VII скликання, радник голови МВС Політика 5950 експертних голосів
7
Народний депутат України ІХ скликання, директор навчально-консалтингової компанії «Профі-Центр» Політика 5940 експертних голосів
8
Міський голова м. Тернопіль Влада 5855 експертних голосів
9
Народний депутат України VIII скликання, колишній міський голова м. Тернопіль, голова правління ВАТ «Птахофабрика Тернопільська» Політика 5853 експертних голоса
10
Співак (ліричний тенор), заслужений артист України, директор-художній керівник Тернопільського обласного академічного драматичного театру імені Т. Шевченка Культура 5851 експертний голос
11
Директор ТОВ «Тернопільоблгаз» Бізнес 5850 експертних голосів
12
Генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Бізнес 5760 експертних голосів
13
Борець, майстер спорту міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонатів світу та Європи з греко-римської боротьби, чемпіон світу серед військовослужбовців Спорт 5510 експертних голосів
14
Народний депутат України ІХ скликання Політика 5500 експертних голосів
15
Народний депутат України ІХ скликання Політика 5490 експертних голосів
16
Директор «Оксфорд медікал» Охорона здоров’я 5290 експертних голосів
17
Головний лікар Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні Охорона здоров’я 5160 експертних голосів
18
Народний депутат України ІХ скликання Політика 5150 експертних голосів
19
Бізнесмен, гендиректор агрохолдингу “Мрія” Бізнес 5100 експертних голосів
20
Ректор Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського Наука та Освіта 5030 експертних голосів
21
Головний лікар тернопільської міської лікарні №3 Охорона здоров’я 4910 експертних голосів
22
Актор, діяч культури, художній керівник Тернопільського академічного обласного театру ляльок. Культура 4860 експертних голосів
23
Директор медичного центра «Мій лікар» Охорона здоров’я 4830 експертних голосів
24
Народний депутат України ІХ скликання Політика 4680 експертних голосів
25
Ректор Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Наука та Освіта 4470 експертних голосів
26
Архієпископ Тернопільський і Кременецький ПЦУ Релігія 4460 експертних голосів
27
Ректор Тернопільського національного технічного університету ім. Пулюя Наука та Освіта 4430 експертних голосів
28
Народний депутат України VII та VIII скликань Політика 4380 експертних голосів
29
Народний депутат України VIII скликання, громадсько-політичний діяч, правозахисник Політика 4330 експертних голосів
30
Народний депутат України IV, VI та VII скликань Політика 4320 експертних голосів
31
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання, ректор Подільського державного аграрно-технічного університету Влада 4230 експертних голосів
32
Народний депутат України VII та VIII скликань, віце-президент федерації бодибілдингу України Політика 4200 експертних голосів
33
Бізнесмен, екс-власник тютюнового монополіста ТОВ «Тедіс Україна» Бізнес 4190 експертних голосів
34
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання, голова фермерського господарства «Березовського» Влада 4160 експертних голосів
35
Голова Тернопільського окружного адміністративного суду Влада 4110 експертних голосів
36
Голова Тернопільської обласної ради Влада 4020 експертних голосів
37
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання, Голова фракції Влада 3950 експертних голосів
38
Митрополит Тернопільський і Кременецький УПЦ МП Релігія 3940 експертних голосів
39
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Влада 3930 експертних голосів
40
Громадсько-політичний діяч Громадська діяльність 3810 експертних голосів
41
Громадсько-політичний діяч Громадська діяльність 3800 експертних голосів
42
Громадсько-політичний діяч Громадська діяльність 3790 експертних голосів
43
Ректор Тернопільського національного економічного університету Наука та Освіта 3760 експертних голосів
44
В.о. начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Влада 3730 експертних голосів
45
Бізнесмен, керівник “Техно-буд-центр” Бізнес 3720 експертних голосів
46
Архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівської архієпархії УГКЦ Релігія 3670 експертних голосів
47
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання, головний лікар Великодедеркальської районної комунальної лікарні. Влада 3640 експертних голосів
48
Головний лікар Тернопільської центральної районної лікарні Охорона здоров’я 3630 експертних голосів
49
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання Влада 3580 експертних голосів
50
Заступник міського голови Тернополя Влада 3570 експертних голосів
51
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання Влада 3520 експертних голосів
52
Депутат Тернопільскої міської ради VII скликання, головний лікар Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні Влада 3490 експертних голосів
53
Міській голова м. Кременець Влада 3480 експертних голосів
54
Народний депутат України VIII скликання Політика 3470 експертних голосів
55
Начальник Тернопільського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області, член виконкому Тернопільскої міської ради Влада 3440 експертних голосів
56
Начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільскої міської ради Влада 3390 експертних голосів
57
Начальник управління патрульної поліції в Тернопільській області Влада 3380 експертних голосів
58
Начальник управління містобудування, архітектури та кадастру Тернопільскої міської ради, головний архітектор міста Влада 3350 експертних голосів
59
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання, голова комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та розвитку села Влада 3320 експертних голосів
60
Директор КП «Тернопільводоканал» Влада 3310 експертних голосів
61
Начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Влада 3300 експертних голосів
62
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання, директор приватного агропромислового підприємства «Аркадія» Влада 3290 експертних голосів
63
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання, голова фракції ВО Влада 3280 експертних голосів
64
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання Влада 3250 експертних голосів
65
Міській голова м. Чортків Влада 3240 експертних голосів
66
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання, голова фракції ПП «Громадянська позиція» Політика 3230 експертних голосів
67
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання Влада 3200 експертних голосів
68
Голова Служби безпеки України в Тернопільській області Влада 3190 експертних голосів
69
Перший заступник голови Тернопільської обласної ради Влада 3180 експертних голосів
70
Заступник міського голови Тернополя - керуючий справами Влада 3170 експертних голосів
71
Депутат Тернопільської міської ради VII скликання Влада 3140 експертних голосів
72
Перший заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Влада 3130 експертних голосів
73
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання Влада 3120 експертних голосів
74
Міській голова м. Бережани Влада 3110 експертних голосів
75
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання, голова фракція Політика 3100 експертних голосів
76
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання Влада 3070 експертних голосів
77
Заступник міського голови Тернополя Влада 3060 експертних голосів
78
Депутат Тернопільскої міської ради VII скликання Влада 3050 експертних голосів
79
Депутат Тернопільскої міської ради VII скликання Влада 3020 експертних голосів
80
Начальник Головного управління Національної  поліції в Тернопільській області.  Влада 3010 експертних голосів
81
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання, голова комісії з питань соціального захисту населення та учасників АТО і членів їх сімей, Влада 3000 експертних голосів
82
Прокурор Тернопільської області Влада 2990 експертних голосів
83
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання, голова фракції ПП «Громадський рух «Народний контроль» Влада 2980 експертних голосів
84
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання Влада 2970 експертних голосів
85
Заступник начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області Влада 2940 експертних голосів
86
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання Влада 2930 експертних голосів
87
Заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Влада 2920 експертних голосів
88
Голова Тернопільського міськрайонного суду Влада 2910 експертних голосів
89
Депутат Тернопільскої міської ради VII скликання Влада 2900 експертних голосів
90
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання Політика 2890 експертних голосів
91
Директор ПАО «Тернопольский карьер» Бізнес 2880 експертних голосів
92
Голова Господарського суду Тернопільської області Влада 2870 експертних голосів
93
Заступник начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області Влада 2860 експертних голосів
94
Депутат Тернопільскої міської ради VII скликання Влада 2830 експертних голосів
95
Голова Тернопільського апеляційного суду Влада 2820 експертних голосів
96
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання Влада 2810 експертних голосів
97
Депутат Тернопільскої міської ради VII скликання Влада 2800 експертних голосів
98
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання Влада 2790 експертних голосів
99
Заступник міського голови Тернополя Влада 2780 експертних голосів
100
Депутат Тернопільської обласної ради VI скликання, голова фракції ПП «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Політика 2770 експертних голосів

ФОРМУЙ ЕЛІТУ КРАЇНИ У ДРУГОМУ ТУРІ ГОЛОСУВАННЯ

21 вересня експерти оголосили результати першого, регіонального туру Національного рейтингу впливовості «Еліта України» і паралельно були підведені підсумки онлайн-голосування.

У другому турі експертного оцінювання, яке триватиме з 21 вересня по 4 жовтня, експерти та онлайн-користувачі виберуть кращих із загального всеукраїнського списку претендентів, що складеться з 300 персон. 240 з них - це лідери 24 регіональних рейтингів України, а 60 - високопоставлені персони і державні діячі, які не брали участь в регіональних голосуваннях.

Остаточні підсумки експертного та онлайн-голосувань і лауреати першого Національного рейтингу впливовості «Еліта України» будуть оголошені 5 жовтня 2020 року.
Написати нам



Отправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?