Експертний рейтинг Одеського регіону

Другий тур 21.09.2020 — 04.10.2020
41
Митрополит Одеський і Ізмаїльський, постійний член Священного синоду Української Православної Церкви, почесний член Київської духовної академії Релігія 11800 експертних голосів
47
Головний рабин Одеси і Півдня України, глава Одеської іудейської релігійної громади «Шомрей Шабос» і Одеського товариства єврейської культури, директор газети «Шомрей Шабос», засновник навчально-виховного комплексу «Хабад-Одеса» Релігія 11590 експертних голосів
69
Настоятелька Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря Релігія 10725 експертних голосів

ФОРМУЙ ЕЛІТУ КРАЇНИ У ДРУГОМУ ТУРІ ГОЛОСУВАННЯ

21 вересня експерти оголосили результати першого, регіонального туру Національного рейтингу впливовості «Еліта України» і паралельно були підведені підсумки онлайн-голосування.

У другому турі експертного оцінювання, яке триватиме з 21 вересня по 4 жовтня, експерти та онлайн-користувачі виберуть кращих із загального всеукраїнського списку претендентів, що складеться з 300 персон. 240 з них - це лідери 24 регіональних рейтингів України, а 60 - високопоставлені персони і державні діячі, які не брали участь в регіональних голосуваннях.

Остаточні підсумки експертного та онлайн-голосувань і лауреати першого Національного рейтингу впливовості «Еліта України» будуть оголошені 5 жовтня 2020 року.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?