Експертний рейтинг Харківського регіону

Другий тур 21.09.2020 — 04.10.2020
2
Міський голова Харкова Влада 19360 експертних голосів
9
Народний депутат України IX скликання, «Слуга народу» Влада 18610 експертних голосів
13
народний депутат України IX скликання, «Слуга народу» Влада 18030 експертних голосів
14
Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Влада 17820 експертних голосів
15
Депутат Харківської міської ради, керуючий ТДВ «Спецбуд-3», б / п (фракція «Довіряй справам») Влада 17790 експертних голосів
16
Депутат Харківської міської ради, голова адміністрації Московського району Харківської міської ради, б / п (фракція «Довіряй справам») Влада 17460 експертних голосів
17
Депутат Харківської обласної ради, суддя у відставці, заслужений юрист України Влада 17430 експертних голосів
18
Депутат Харківської міської ради, директор КСП «Харківміськліфт», тренер збірної України по спорту з собаками, б / п (фракція «Довіряй справам») Влада 17140 експертних голосів
19
Голова Балаклійської районної ради Харківської області Влада 17030 експертних голосів
22
Голова Печенізької РДА Харківської області Влада 16760 експертних голосів
24
Міський голова г.Волчанск Харківської області Влада 16620 експертних голосів
25
Голова Дергачівської РДА Харківської області Влада 16550 експертних голосів
27
депутат Харківської міської ради, глава адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради, б / п (фракція «Довіряй справам») Влада 16130 експертних голосів
30
депутат Харківської обласної ради, директор з інформаційних технологій і зв'язку АТ «Харківобленерго», партія «Відродження» Влада 15880 експертних голосів
32
депутат Харківської міської ради, голова адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, б / п (фракція «Довіряй справам») Влада 15720 експертних голосів
34
Депутат Харківської міської ради, директор Департаменту будівництва і дорожнього господарства Харківської міської ради, б / п (фракція «Довіряй справам») Влада 15600 експертних голосів
36
Міський голова г.Валки Харківської області Влада 15500 експертних голосів
37
Депутат Харківської міської ради, глава адміністрації Київського району Харківської міської ради, б / п (фракція «Довіряй справам») Влада 15470 експертних голосів
38
депутат Харківської обласної ради, заступник директора департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської ОДА, позафракційна Влада 15340 експертних голосів
39
голова Шевченківської районної ради Харківської області Влада 15310 експертних голосів
41
депутат Харківської обласної ради, голова правління ПАТ «Югспецатоменергомонтаж», позафракційний Влада 15160 експертних голосів
42
Депутат Харківської міської ради, тимчасово не працює, б / п, позафракційний Влада 15130 експертних голосів
44
Голова Великобурлуцької РДА Харківської області Влада 15010 експертних голосів
45
заступник міського голови Харкова з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Влада 14960 експертних голосів
46
голова Близнюківської районної ради Харківської області Влада 14770 експертних голосів
47
голова Ізюмської РДА Харківської області Влада 14760 експертних голосів
49
перший заступник голови Харківської обласної ради, позафракційний Влада 14630 експертних голосів
52
депутат Харківської міської ради, заступник керуючого ВАТ «Житлобуд-2», заслужений працівник сфери послуг України, б / п (фракція «Довіряй справам») Влада 14520 експертних голосів
53
Голова Кегичівської РДА Харківської області Влада 14510 експертних голосів
54
Народний депутат України IX скликання, самовисуванець Влада 14460 експертних голосів
57
Депутат Харківської обласної ради, заступник Ізюмського міського голови з питань охорони здоров'я, освіти і соціального захисту населення, партія «Відродження» Влада 14290 експертних голосів
58
Депутат Харківської обласної ради, генеральний директор КП «Харківводоканал», почесний громадянин Вовчанського району Харківської області, позафракційний Влада 14220 експертних голосів
61
Перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Влада 13930 експертних голосів
62
Голова Красноградської районної ради Харківської області Влада 13920 експертних голосів
63
депутат Харківської міської ради, директор підприємства «ТЕЦМ-Альянс» Харківської обласної організації всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», б / п (фракція «Довіряй справам») Влада 13890 експертних голосів
66
голова Сахновщинської РДА Харківської області Влада 13720 експертних голосів
68
Депутат Харківської обласної ради, голова Міжнародного фонду пам'яті Бориса Чичибабіна, заслужений будівельник України, почесний громадянин міста Харкова, партія «Відродження», позафракційний Влада 13660 експертних голосів
73
голова Барвінківської РДА Харківської області Влада 13230 експертних голосів
75
Депутат Харківської міської ради, керівник Секретаріату Харківської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка« Солідарність », БПП Влада 13070 експертних голосів
76
голова Коломацької РДА Харківської області Влада 12940 експертних голосів
78
Депутат Харківської обласної ради, пенсіонер, заслужений працівник освіти України, партія «Відродження» Влада 12890 експертних голосів
81
Міський голова м.Ізюм Харківської області Влада 12710 експертних голосів
82
Голова Дергачівського районного ради Харківської області Влада 12660 експертних голосів
84
голова Зміёвской РДА Харківської області Влада 12610 експертних голосів
86
голова Первомайської РДА Харківської області Влада 12550 експертних голосів
88
Голова Богодухівської РДА Харківської області Влада 12490 експертних голосів
89
голова Валківської районної ради Харківської області Влада 12360 експертних голосів
90
Голова Зачепилівської РДА Харківської області Влада 12360 експертних голосів
93
голова Лозівської районної ради Харківської області Влада 12310 експертних голосів
96
Народний депутат України IX скликання, «Слуга народу» Влада 12210 експертних голосів
97
народний депутат України IX скликання, «Слуга народу» Влада 12140 експертних голосів
99
Депутат Харківської обласної ради, заступник голови Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради з соціальних і гуманітарних питань, позафракційний Влада 12060 експертних голосів
100
народний депутат України IX скликання, «Слуга народу» Влада 12000 експертних голосів
100
Депутат Харківської міської ради, заступник директора з комерційних питань КО «Харківський зоологічний парк», б / п (фракція «Довіряй справам») Влада 11990 експертних голосів
100
Голова Зачепилівської районної ради Харківської області Влада 11920 експертних голосів
100
заступник міського голови Харкова з питань цифрової трансформації Влада 11890 експертних голосів

ФОРМУЙ ЕЛІТУ КРАЇНИ У ДРУГОМУ ТУРІ ГОЛОСУВАННЯ

21 вересня експерти оголосили результати першого, регіонального туру Національного рейтингу впливовості «Еліта України» і паралельно були підведені підсумки онлайн-голосування.

У другому турі експертного оцінювання, яке триватиме з 21 вересня по 4 жовтня, експерти та онлайн-користувачі виберуть кращих із загального всеукраїнського списку претендентів, що складеться з 300 персон. 240 з них - це лідери 24 регіональних рейтингів України, а 60 - високопоставлені персони і державні діячі, які не брали участь в регіональних голосуваннях.

Остаточні підсумки експертного та онлайн-голосувань і лауреати першого Національного рейтингу впливовості «Еліта України» будуть оголошені 5 жовтня 2020 року.
Написати нам



Отправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?