Стефанішина Ольга

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України
Влада
207
в Всеукраїнському рейтингу
99
в Всеукраїнському експертному рейтингу

Біографія Стефанішина Ольга

Народився 29 жовтня 1985. Український юрист. Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України (з 4 червня 2020). Трудова діяльність:  
  • З 2006 по 2007 рік займалася приватною юридичною практикою.
  • 2007—2010 працювала в Державному департаменті з питань адаптації законодавства на посаді спеціаліста-керівника відділу з питань правового забезпечення європейської інтеграції.
  • 2010—2015 — Департамент міжнародного права / Департамент європейської інтеграції у Міністерстві юстиції України, заступник директора / директор.
  • З березня по грудень 2017 року працювала директором Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету міністрів.
  • В грудні 2017 року була призначена на посаду генерального директора Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету міністрів.
  • З січня по червень 2020 році працювала радником у юридичній фірмі «Ілляшев та Партнери».
  • На позачергових парламентських виборах 2019 року Ольга Стефанішина балотувалася до Верховної Ради за списками партії «Українська Стратегія Гройсмана» під № 25, але в парламент не пройшла.
  • 4 червня 2020 року Верховна Рада проголосувала за призначення Ольги Стефанішиної Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Член РНБО з 17 серпня 2020 року.
Має 5-й ранг державного службовця. Особисте життя: Одружена, має дочку. У 2008 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка (кваліфікація юриста-міжнародника‚ перекладача з англійської мови). Через 8 років закінчила Одеський національний університет, отримавши кваліфікацію спеціаліста з фінансів та кредиту.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?