Рабінович Вадим

Народний депутат України, співголова партії «ОТЗЖ»
Політика
37
в Всеукраїнському рейтингу
33
в Всеукраїнському експертному рейтингу

Біографія Рабінович Вадим

Українсько бізнесмен, політик, телеведучий, президент Всеукраїнського єврейського конгресу. Лідер партії Опозиційна платформа-За життя. Співголова фракції Опозиційна платформа - За життя у Верховній Раді IX скликання.

Місце народження.

Народився Вадим Рабинович 4 серпня 1953 року в Харкові, в родині військового. Після звільнення з армії, батько працював інженером на заводі, а потім став заступником директора заводу з техніки безпеки. Мама була дільничним лікарем.

У 1970 році закінчив харківську середню школу № 45 і вступив до Харківського автодорожнього інституту. Був відрахований з четвертого курсу.

Професійна діяльність. З 1975 році працював на посаді майстра ремонтно-будівельного управління Харківського міськвиконкому.

У 1995 році разом з Олександром Роднянським і Борисом Фуксманом заснував телеканал 1 + 1.

У 1994 році утворив компанію Media International Group і з 1997 по 2009 рік обіймав посаду президента Видавничого дому CN-Столичні Новини.

У 2008 році придбав телеканал News One.
З 2013 року керує діяльністю медіа-групи News Network.
З 1997 року президент ВГО Всеукраїнський єврейський конгрес.
З 2001 року глава Форуму християн і євреїв Крок до єдності.
З 2007 до 2013 року Рабинович - президент футбольного клубу Арсенал Київ.
З 2011 року є співголовою Європейського Єврейського Парламенту.

Політична кар'єра.

У 2014 році балотувався на пост президента України. 25 березня 2014 року подав до Центральної виборчої комісії документи для реєстрації в кандидати в президенти України як самовисуванець. Отримані на виборах результати: за кандидата Вадима Рабиновича віддали свої голоси 2,25% (406 301).

Лідер політичної партії Всеукраїнське об'єднання ЦЕНТР.
На дострокових парламентських виборах 2014 року обраний до Верховної Ради України за № 4 за списком партії Опозиційний блок. Секретар і голова підкомітету з питанням прав людини комітету ВР з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.
У серпні 2015 року прийняв рішення балотуватися на пост міського голови Одеси, проте так і не зареєструвався кандидатом.
13 травня 2016 року заявив про вихід з Опозиційного блоку.
У липні 2016 року разом з Євгеном Мураєва презентував партію За життя, створену на базі партії Центр.
9 листопада 2018 року Юрій Бойко і лідер партії За життя Вадим Рабинович підписали угоду про створення Опозиційною платформи - За життя.
27 травня 2019 року члени політичної партії Опозиційна платформа - За життя одноголосно обрали співголовами партії народних депутатів Вадима Рабиновича і Юрія Бойка. На парламентських виборах 2019 обраний народним депутатом Верховної Ради IX скликання від партії Опозиційна платформа - За життя, №2 в списку. 29 серпня 2019 року обраний співголовою фракції Опозиційна платформа - За життя у Верховній Раді IX скликання.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?