Поперешнюк Інна

Співзасновниця компанії «Нова Пошта», співвласниця ресторану «100 років тому вперед», бренд-амбасадор New Run, засновниця проекту для дітей-сиріт «Команда чарівників»
Бізнес
126
в загальному регіональному рейтингу Полтавського регіону
1
в експертному регіональному рейтингу Полтавського регіону
54
в Всеукраїнському рейтингу
в Всеукраїнському експертному рейтингу

Біографія Поперешнюк Інна

Український підприємець, меценат, громадська діячка. Співзасновниця компанії «Нова Пошта», співвласниця ресторану «100 років тому вперед», бренд-амбасадор New Run, засновниця проекту для дітей-сиріт «Команда чарівників».

Життєпис

Інна Поперешнюк народилась та виросла у Полтаві, закінчила Харківський національний економічний університет (ХНЕУ) за спеціальністю «Менеджмент організацій». Після навчання в університеті працювала бухгалтером на заводі продовольчих товарів.

У 2001 році в Полтаві Інна Поперешнюк разом з партнерами Володимиром Поперешнюком та В'ячеславом Климовим заснували, вклавши лише $7 тисяч, компанію «Нова Пошта», яка зараз є лідером українського ринку експрес-доставки. У 2016 році вона вийшла із складу акціонерів «Нова Пошта» і лишилась членкинею Наглядової ради та Головою Кадрового комітету.

У березні 2019 Інна Поперешнюк спільно з шеф-кухарем, Євгеном Клопотенком, відкрила ресторан «Сто років тому вперед». Ресторан втілює принципово нову сучасну форму української кухні із власними суперфудами, рецептами, та новими традиціями із довгим корінням. При розробці концепції ресторану, засновники взяли за мету показати якою була б українська кухня, якби не Радянський Союз та зруйнувати стереотипи про те, що українська їжа це не тільки борщ та вареники.

Громадська діяльність, меценатство

Інна Поперешнюк розвиває біговий рух в Україні. У 2015 році за підтримки «Нова Пошта» спільно з біговою організацією «New Run» в Полтаві вперше пройшов напівмарафон. Станом на кінець 2019 року за сприянням «Нова Пошта» пройшло 23 напівмарафони в 9 містах України — для популяризації здорового способу життя та розвитку бігової культури як у містах мільйонниках, так і в невеликих населених пунктах України.

У 2016 році заснувала благодійний проект «Команда Чарівників», метою якого є естетичний розвиток дітей у притулках.

Відзнаки

  • отримала нагороду «Благодійник року» від Полтавської міської ради (2015);
  • увійшла в рейтинг «100 найбільш впливових жінок України» за версією журналу «Фокус» (2016);
  • увійшла в рейтинг «Топ-100 успішних жінок України» за версією журналу «Новое Время» (2018 і 2020);
  • є володаркою премії «За жертовність і любов до України» від Патріарха Київського Філарета та преподобного Паісія Величковського в номінації «Громадська діяльність»;
  • відзнака ІІІ ступеню від міського голови Полтави — за сумлінну працю на благо міської територіальної громади м. Полтава, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва міста;
  • відзнака від Президента Полтавської обласної федерації легкої атлетики — за вагомий внесок у розвиток легкоатлетичного спорту на Полтавщині;
  • орден «Берегиня України».
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?