Нальотов Дмитро

Народний депутат України ІХ скликання, голова підкомітету з питань туризму та курортів, співвласник компаній «Активна країна» та «Activity»
Політика
105
в загальному регіональному рейтингу Полтавського регіону
8
в експертному регіональному рейтингу Полтавського регіону
164
в Всеукраїнському рейтингу
в Всеукраїнському експертному рейтингу

Біографія Нальотов Дмитро

Народився 28 квітня 1985, Полтава.

Український підприємець та політик. Народний депутат України 9-го скликання, голова підкомітету з питань туризму та курортів.

Освіта:

Навчався в 31-й школі, потім — у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка на соціального педагога. Із 2004 по 2008 рік був співорганізатором фестивалю «Веломанія», який проводили на пагорбах Горбанівки.

Трудлва діяльність:

Після Революції Гідності Нальотов спробував себе в громадській сфері — став співзасновником ГО «Полтавська платформа» та ЗМІСТ, закінчив Школу Мерів. Також є співвласником компаній «Активна країна» та «Activity». За класифікатором видів економічної діяльності підприємець займається атракціонами та тематичними парками. Проживає в місті Полтаві.

Політична діяльність:

У липні 2019 року обраний народним депутатом по 144-му мажоритарному округу (Подільський, Шевченківський райони міста Полтави) від партії «Слуга народу». На час виборів: фізична особа-підприємець, безпартійний.

Член Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики, голова підкомітету з питань туризму та курортів. Член групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою. Член групи з міжпарламентських зв’язків з Азербайджанською Республікою. Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Швеція. Член групи з міжпарламентських зв’язків з Швейцарською Конфедерацією. Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Північна Македонія.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?