Мягкий Віктор

Заслужений лікар України, завідувач відділенням Кропивницького міської лікарні швидкої допомоги, почесний громадянин м. Кропивницький
Охорона здоров’я
73
в загальному регіональному рейтингу Кіровоградського регіону
5
в експертному регіональному рейтингу Кіровоградського регіону
124
в Всеукраїнському рейтингу
в Всеукраїнському експертному рейтингу

Біографія Мягкий Віктор

Народився 27 березня 1949 року у м. Волчанську Харківської області.

Після закінчення лікувального факультету Дніпропетровського медичного інституту у 1972 році кілька років працював лікарем-урологом урологічного відділення обласної лікарні м.Кіровограда, а з травня 1988 року очолив урологічне відділення міської лікарні швидкої медичної допомоги.

За час роботи Віктором Михайловичем втілені, а лікарями-ординаторами засвоєні лікувальні та діагностичні методи, які використовуються у Київському та Московському НДІ, на кафедрах урології Київського, Дніпропетровського, Запорізького медичних інститутів, а також у закордонних урологічних клініках.

Віктор Михайлович - заслужений лікар України з 1996 року. Він зробив десятки тисяч операцій, рятуючи життя людей, причому, не тільки в Україні, а й на далекому африканському континенті, де кілька років працював у Алжирі. Його вміння лікувати, оперувати, ставлення до роботи неперевершені. Хворі, яких вилікував Мягкий В.М., відзначають його чуйність, вихованість, тактовність. Його впровадження та широке застосування в урології найбільш поширених сучасних методів оперативного втручання дало змогу зменшити післяопераційну летальність. Завдяки вмілому керівництву та професіоналізму Мягкого В.М. в урологічному відділенні міської лікарні швидкої медичної допомоги значно покращились результати лікування урологічних хворих, особливо після придбання за кошти підприємств-спонсорів 9-ти імпортних ендоскопів.

Вперше в області освоєно 15 нових операцій, які раніше проводилися тільки за кордоном або в клініках медичних інститутів. Рішенням Кіровоградської міської ради від 24 липня 2003 року Віктору Михайловичу Мягкому присвоєно звання Почесного громадянина Кіровограда. Є щось символічне у тому, що таким чином вшановано людину найгуманнішої у світі професії, яка готова будь-якої миті прийти на допомогу тим, хто її потребує. Щоб не переривався на землі вічний ланцюг життя.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?