Кулініч Олег

Народний депутат України VII, VIII та ІХ скликань, голова депутатської групи «Довіра», засновник сільськогосподарського ТОВ «Октан»
Політика
35
в загальному регіональному рейтингу Полтавського регіону
6
в експертному регіональному рейтингу Полтавського регіону
212
в Всеукраїнському рейтингу
в Всеукраїнському експертному рейтингу

Біографія Кулініч Олег

Народився 25 листопада 1966, м. Зіньків, Полтавська область.

Колишній член партії «Батьківщина», «Партії регіонів», «Партії відродження», український політик, народний депутат VII, VIII і ІХ скликань.

Освіта:

У 1991 році закінчив товарознавчий факультет Полтавського кооперативного інституту (нині — Полтавський університет економіки і торгівлі) за спеціальністю «Товарознавець продовольчих і непродовольчих товарів».

Кар'єра та бізнес

Після закінчення школи в 1984 році працював водієм в колгоспі ім. Енгельса Зіньківського району Полтавської області. З листопада 1984 по 1986 рік проходив службу в армії.

З січня по серпень 1987 працював експедитором з розвезення хлібобулочних виробів Зіньківського хлібокомбінату.

Після здобуття вищої освіти з жовтня 1991 року працював заступником голови Желєзногорської райспоживспілки Курської області РФ.

З жовтня 1992 по вересень 1995 року — заступник директора з торгівлі комерційного підприємства «Торговий центр» у Курській області РФ.

У жовтні 1995 року повернувся в Україну й розпочав власний бізнес — торгівля паливно-мастильними матеріалами в Зінькові Полтавської області. Побудував дві заправні станції. У 2012 році вийшов з цього бізнесу, продавши його.

З грудня 2001 року до сьогодні — засновник сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Октан» Зіньківського району Полтавської області. Підприємство займається вирощуванням та продажем рослинницької продукції, а також тваринництвом. З 2012 року підприємство передане в управління.

Політична діяльністьУ березні 2002 року вперше був обраний депутатом Полтавської обласної ради.
У Полтавській облраді IV скликання увійшов до постійної комісії з питань інвестицій, будівництва, житлово-комунального господарства та екології. У березні 2006 року переобраний до облради на другий термін, де працював у постійній комісії з питань бюджету, підприємництва та управління майном. У 2010 році втретє став депутатом Полтавської обласної ради. У облраді VI скликання увійшов до постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр, був обраний її секретарем. У 2010—2011 роках член фракції «Батьківщина».

На парламентських виборах 2012 р. обраний народним депутатом України 7-го скликання по виборчому округу № 147 (м. Миргород, Диканський, Зіньківський, Миргородський, Решетилівський, Шишацький райони Полтавської області) як безпартійний самовисуванець з результатом 43,32 %. У зв'язку з цим достроково припинив обов'язки депутата обласної ради.

На позачергових виборах до Верховної ради 2014 року обраний народним депутатом України VIII скликання по одномандатному виборчому округу № 147 як самовисуванець. Набрав 21,19 % голосів виборців. На парламентських виборах у липні 2019 року втретє був обраний народним депутатом по 147-му виборчому округу з результатом 37,79 % голосів. У парламенті VII та VIII скликань — член Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин. У травні 2016 року призначений головою підкомітету з питань земельних відносин Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

У парламенті ІХ скликання увійшов до Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики. Голова депутатської групи «Довіра».
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?