Кучер Олексій

Народний депутат України 9-го скликання, голова Харківської обласної державної адміністрації, кандидат на посаду міського голови Харкова від партії «Слуга народу» на місцевих виборах 2020 року
Політика
244
в загальному регіональному рейтингу Харківського регіону
3
в експертному регіональному рейтингу Харківського регіону
175
в Всеукраїнському рейтингу
в Всеукраїнському експертному рейтингу

Біографія Кучер Олексій

Народився 23 березня 1985, с. Новорайськ, Бериславський район, Херсонська область.

Український адвокат, політик. Народний депутат України 9-го скликання. Голова Харківської обласної державної адміністрації (з 5 листопада 2019).

Життєпис

Закінчив Педагогічний університет ім. Сковороди (спеціальність «Фізичне виховання»), Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого (спеціальність «Правознавство»). Адвокатську ліцензію отримав в 2011 році. Викладач у Вищій школі адвокатури.

Кучер працював у суді та прокуратурі, займався адвокатською практикою. Спеціалізується на кримінальних справах. Був адвокатом Володимира Литвина, якого підозрювали у «справі рюкзаків». Захищав суддю Дзержинського райсуду Сергія Лазюка.

Під час позачергових парламентських виборів 2019 балотувався у народні депутати по одномандатному округу від партії «Слуга народу» (виборчий округ № 179, м. Лозова, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони). Серед кандидатів президентської політсили продемонстрував найкращий результат на Харківщині, отримавши 37 127 голосів виборців (50,61 %), що в 3 рази більше від найближчого конкурента — голови облради Сергія Чернова (17,25 %, 12 654 голосів) і майже в 5 разів вище результату попереднього народного обранця від 179-го округу Анатолія Гіршфельда (11,26 %, 8 265 голосів).

На час виборів: адвокат, проживає в Харкові. Безпартійний.

Одружений, має двох дочок — Амєлію та Стефанію.

Депутатська діяльність

Обравшись до парламенту, увійшов до складу Комітету Верховної Ради з питань правової політики, очоливши підкомітет з питань організації та діяльності адвокатури, органів надання правової допомоги.

Разом з близько 20 народними депутатами, більшість яких мають відношення до Харкова і Харківської області, війшов до складу новоствореного міжфракційного депутатського об'єднання «Слобожанщина» яке очолив. Мета такого альянсу — займатися розвитком нашого регіону. В об'єднанні планується розподіл: хтось буде спеціалізовано займатися екологією, хтось — залученням інвестицій і так далі.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?