Кубів Степан

Народний депутат України VII, VIII та ІХ скликань, колишній віце-прем’єр-міністр та міністр економічного розвитку і торгівлі, екс-голова Національного банку України
Політика
26
в загальному регіональному рейтингу Тернопільського регіону
1
в експертному регіональному рейтингу Тернопільського регіону
136
в Всеукраїнському рейтингу
в Всеукраїнському експертному рейтингу

Біографія Кубів Степан

Народився 19 березня 1962, с. Мшанець, Зборівський район, Тернопільська область) — український політик та громадський діяч, комендант Штабу національного спротиву під час Революції Гідності, Перший віце-прем’єр-міністр України та міністр економічного розвитку і торгівлі України з 14 квітня 2016 року.

Раніше Голова Національного банку України (24 лютого — 19 червня 2014), народний депутат України 7-го, 8-го скликання (2012 —2016), Представник Президента України у Парламенті (2015 —2016), голова Всеукраїнського товариства «Меморіал» ім. Василя Стуса, кандидат економічних наук.

Ранні роки

Народився 19 березня 1962 с. Мшанець, Зборівський район, Тернопільська область. Навчався у Мшанецькій сільській школі. Між уроками любив грати у футбол з однокласниками, навіть під час дощу. Через це учні інколи приходили на уроки вимазані і “тоді завжди отримували багато зауважень від вчительки” Попри радянські заборони у школі дотримувалися народних традицій та на Різдво і Великдень приходили до школи у вишиванках.

Освіта

  • У 1984 закінчив математичний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка.
  • У 2002 здобув другу вищу освіту зі спеціальності «економіка та менеджмент» у Національному університеті «Львівська політехніка».
  • У 2006 здобув науковий ступінь кандидата економічних наук зі спеціальності «Економіка, організація і управління підприємствами».

Кар'єра

  • На п’ятому курсі почав працювати лаборантом науково-дослідного сектора, пізніше лаборант кафедри вищої математики.
  • З 1988 по 1991 рік працював завідувачем відділу роботи з молоддю, пізніше секретарем обласної координаційної ради Науково-технічної творчої молоді, член Вченої ради Львівський національний університет імені Івана Франка, заступник голови координаційної ради при Львівському облвиконкомі з питань науково-технічної творчості молоді. Пізніше перевівся У Львівський обласний штаб студентських загонів, завідувач сектору інформації;
  • З 1991 по 1994 рік працював у Львівському обласному молодіжному науково-економічному об'єднанні «Студентський Львів», пізніше заступник директора по науково-технічній творчості та нових формах господарювання, пізніше директор.
  • Кандидат економічних наук (2006), доцент кафедри маркетингу та логістики Університету «Львівська політехніка» з 2008. Автор близько 50 праць з економіки, маркетингу, банківської справи та екології, зокрема: «Оцінка комерційного банку в концепції досконалої привабливості», «Особливості використання прямого та інтерактивного маркетингу в Україні», «Управління диференціацією банківських послуг»

Політична діяльність

Львівська обласна рада
  • З 2006 — до 2010  роки — депутат Львівської обласної ради, член фракції «Наша Україна».
  • У жовтні 2010 року балотувався на посаду мера міста Львова. Посів п'яте місце, отримавши більше 14 тисяч голосів.
  • З 2010  — до 2012  роки — депутат Львівської обласної ради, заступник голови бюджетної комісії, голова фракції «Фронт Змін».
Верховна Рада України

У жовтні 2012 року обраний народним депутатом України від ВО «Батьківщина» під № 23.

Очолював обласний передвиборчий штаб, входив до Політради партії.

У Верховній Раді України 7 скликання обіймав посаду заступника Голови Комітету з питань фінансів і банківської діяльності [4], ініціював понад 18 законопроектів щодо ліцензування господарської діяльності, державно-приватного партнерства, а також низку законопроектів банківської сфери.

Cпівголова міжфракційного депутатського об'єднання у Верховній Раді України 7 скликання «Львівщина».
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?