Королевська Наталія

Екс-міністр соціальної політики України. Народний депутат
Влада
1
в загальному регіональному рейтингу Луганського регіону
1
в експертному регіональному рейтингу Луганського регіону
61
в Всеукраїнському рейтингу
в Всеукраїнському експертному рейтингу

Біографія Королевська Наталія

Закінчила Східноукраїнський національний університет ім.В.Даля за спеціальністю “менеджмент у виробничій сфері”, має диплом ІПО Донецької державної академії управління про перепідготовку за фахом “менеджмент організацій”. Кандидатка економічних наук.

У 2003-2005 роках була членкинею Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, з 2003 року є виконавчою директоркою Асоціації товаровиробників Луганщини “МИ”. З 2008 року є головою наглядової ради фонду “Новий Донбас”. Віце-президентка Асоціації платників податків України.

З 2001 до 2006 року обіймала посаду голови Наглядової Ради ВАТ “Луганськхолод”. До цього з 1992 року обіймала керівні посади у різних комерційних підприємствах.

Обиралась до Верховної Ради 5 та 6 скликань у 2006 (79 номер у списку) та 2007 (66 номер у списку) роках від Блоку Юлії Тимошенко. У 2012 році була виключена з фракції БЮТ “за порушення депутатської етики та співпрацю з Адміністрацією Президента” Віктора Януковича. З 2002 до 2006 року — депутатка Луганської обласної ради.

З 2012 до 2014 року була пані Міністром соціальної політики. У 2011-2014 роках очолювала Партію Наталії Королевської “Україна - Вперед!” (колишня Українська соціал-демократична партія - УСДП, раніше була складовою частиною БЮТ), у 2012 році балотувалась до парламенту 7 скликання як перший номер списку партії.

У 2014 році балотувалась у президенти України як самовисуванка та членкиня Партії Наталії Королевської “Україна - Вперед!”, але до виборів зняла свою кандидатуру.

Народна депутатка 8 скликання. Обрана за списками партії “Опозиційний Блок” (№8 у виборчому списку), членкиня Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

Членкиня Політичної Ради партії “Опозиційна платформа - За життя”. Голова Національної платформи "Жінки - за мир!".

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Опозиційна платформа - За життя” номером 4 у списку як членкиня партії. Членкиня однойменної фракції. Заступниця голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?