Комаровський Євген

Лікар, блогер
Охорона здоров’я
9
в Всеукраїнському рейтингу
3
в Всеукраїнському експертному рейтингу

Біографія Комаровський Євген

Євген Олегович Комаровський (нар.15 жовтня 1960, Харків, Українська РСР) — український дитячий лікар, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії і телеведучий, веде передачу «Школа доктора Комаровського».

Автор численних наукових праць, а також науково-популярних статей і книг, найвідоміша з яких — «Здоров'я дитини і здоровий глузд її родичів» — витримала понад 15 перевидань.

Доктор Комаровський живе і працює в Харкові. У практичній охороні здоров'я — понад 25 років. Закінчив Харківський медичний інститут, педіатричний факультет. З 1983 року працював в обласній дитячій інфекційній клінічній лікарні міста Харкова. До 1991 року — лікар відділення реанімації, протягом наступних десяти років — завідувач інфекційним відділенням. З 2000 року вів консультативний педіатричний прийом у приватному медичному центрі, в 2006 році відкрив приватний медичний центр — клініку Комаровського «Кліником».

У 1993 році вийшла монографія «Вірусний круп у дітей», за яку в 1996 році автор отримав вчений ступінь кандидата наук. «Початок життя вашої дитини» (1996 рік) — перша науково-популярна книга Е. О. Комаровського, «Здоров'я дитини і здоровий глузд її родичів» (2000 рік) — її логічне продовження. У 2002 році виходить книга «Одноразові підгузники». У 2007 році — нове, доповнене і повністю перероблене, видання «Здоров'я дитини …»

У 2008—2009 роках виходять: «ОРЗ: керівництво для розсудливих батьків», «Щоденник», «Книга від кашлю», «Книга від нежиті», «36 і 6 питань про температуру», аудіокнига «Початок життя вашої дитини», а також перша частина «Довідника розсудливих батьків», яка містить відомості, що мають відношення до всіх здоровим дітям — ріст і розвиток, аналізи та обстеження, харчування, щеплення.

2010 рік — друга частина батьківського довідника — «Невідкладна допомога».

Доктор відомий батьківської аудиторії також за численними телевізійними проектами — як учасник ток-шоу, консультант спеціалізованих програм.

У березні 2010 року на центральному українському телеканалі Інтер стартував проект «Школа доктора Комаровського».

Лауреат «Найкрасивіший чоловік України 2010».

17 квітня 2019 року увійшов до команди кандидата у президенти 2019 року Володимира Зеленського.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?