Коломойський Ігор

Олігарх, співвласник групи компаній "Приват". Член наглядової ради нафтопереробного комбінату «Нафтохімік Прикарпаття», нафтовидобувної компанії «Укрнафта»
Бізнес
141
в загальному регіональному рейтингу Дніпропетровського регіону
3
в експертному регіональному рейтингу Дніпропетровського регіону
29
в Всеукраїнському рейтингу
8
в Всеукраїнському експертному рейтингу

Біографія Коломойський Ігор

Народився 13 лютого 1963, м. Дніпропетровськ, нині Дніпро.
Український олігарх і політичний діяч єврейського походження; співвласник групи Приват.
 
Член наглядових рад «Приватбанку», нафтопереробного комбінату «Нафтохімік Прикарпаття», а також нафтовидобувної компанії «Укрнафта».
 
2 березня 2014 — 24 березня 2015 — голова Дніпропетровської ОДА
За освітою інженер, закінчив Дніпропетровський металургійний інститут.
 
За його словами, першим самостійним заробітком стало здавання порожньої склотари (разом з приятелями), що він зробив потай від батьків, які б цього не зрозуміли. Отримані кілька радянських карбованців Ігор витратив на морозиво.
 
Бізнесом займається з 1985 року. Є членом наглядових рад «Приватбанку», нафтопереробного комбінату «Нафтохімік Прикарпаття», а також нафтовидобувної компанії «Укрнафта». Заявив, що особисто йому належить 30 % акцій «Приватбанку»

Володіє медіа-холдингом «Главред-медіа», до якого входять щоденники «Газета по-київськи», «Новая», «Известия в Украине», суспільно-політичні тижневики «Главред» та «Профіль», також — інформагентство УНІАН і телеканал «ПлюсПлюс».

Крім того, володіє часткою в холдингу Central European Media (CME) і є членом ради директорів СМЕ (засновник і головний акціонер Рональд Лаудер)

2008 — обраний президентом Об'єднаної єврейської громади України, 2010 року — президентом Європейської єврейської ради. Президент ФК Дніпро.

2019 року був внесений до бази сайту «Миротворець», причини: подвійне громадянство, дестабілізація суспільно-політичного життя в Україні, маніпуляцію суспільно-значущою інформацією, поширення недостовірної інформації на підконтрольному телеканал.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?