Клочко Андрій

Голова Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
Політика
30
в загальному регіональному рейтингу Житомирського регіону
37
в експертному регіональному рейтингу Житомирського регіону

Біографія Клочко Андрій

Народився 16 березня 1981 року в Києві.

Голова Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Заступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО.
Український політик, громадський діяч. Народний депутат Верховної Ради України від «Слуги народу» IX скликання, обраний від партії «Слуга народу» (№ 83 у списку), член партії «Слуга народу».

Освіта:

З 2019 року — аспірант Львівського національного університету імені Івана Франка.
З вересня 2017 року — аспірант Національної академії державного управління при Президентові України.
У 2010 році закінчив з відзнакою Міжнародний інститут менеджменту і здобув кваліфікацію магістра бізнес-адміністрування (MBA).
2003–2005 роки — навчання на факультеті «Економіка підприємства» Української академії менеджменту й бізнесу, отримав кваліфікацію «Спеціаліст з економіки».
У 2003 році пройшов військову підготовку у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації та отримав військове звання «Молодший лейтенант».
У 1998–2004 роках пройшов навчання на факультеті електроніки НТУУ «Київський політехнічний інститут», отримав кваліфікацію «Інженер-електроник» за спеціальністю «Фізична та біомедична електроніка».

Трудова діяльність:

У 2013–2018 роках працював на низці управлінських посад у сфері переробки та дистрибуції в Україні та за кордоном сільськогосподарської продукції.
Вийшов із складу засновників після обрання Народним депутатом України.
Був одним із засновників Торгового дому «Інтелферт Україна» та «Радуга Україна».
До обрання в Народні депутати України був помічником проректора та провідним спеціалістом відділу міжнародних відносин у Київському національному університеті будівництва й архітектури.
2009–2013 — керівник книжкового проекту «Читайка».
У 2008–2011 роках очолював департамент продажів медіахолдингу «Главред-Медіа».
Займався підприємницькою діяльністю (виробництво та продаж) у сфері оптової та роздрібної торгівлі книжковою продукцією.

Політика:

2019 — № 83 у списку партії «Слуга народу» на позачергових виборах до Верховної Ради пройшов до парламенту.
У складі ВРУ є головою комітету з організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
Є учасником Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО, є співголовою групи з міжпарламентських зв'язків з Фінляндією, секретарем групи з міжпарламентських зв'язків з Кореєю і заступником співголови групи з міжпарламентських зв'язків з Японією.
Входить до груп міжпарламентських зв'язків з Австралією, Катаром, Швецією, Норвегією, Британією.
Є керівником Підкомітету з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, ліцензування і страхування у будівництві.
2015 — балотувався до Київської міської ради (Дніпровський район).
2014 балотувався до Верховної Ради по 217-му виборчому округу (Київ, Оболонь).

Громадська діяльність:

Андрій Клочко є віцепрезидентом Федерації петанку, головою суддівського комітету федерації. Є співзасновником Школи політичних лідерів. Колишній керівник громадської організації «Коло».
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?