Ківан Аднан

Бізнесмен, власник інвестиційно-будівельної компанії «Kivan Group Companies», компанії «Kadorr Group», ТК «7 канал», засновник компанії «Благо-інвест (Європейська клініка)», засновник Арабського культурного центру в Одесі
Бізнес
4
в загальному регіональному рейтингу Одеського регіону
1
в експертному регіональному рейтингу Одеського регіону
45
в Всеукраїнському рейтингу
28
в Всеукраїнському експертному рейтингу

Біографія Ківан Аднан

Глава інвестиційно-будівельної корпорації KADORR Group.

Народився 1 грудня 1962 року у Сірії. Закінчив Одеську академію харчових технологій, захистив кандидатську дисертацію. Phd (доктор філософії) в галузі технічних наук.Засновник і лідер інвестиційно-будівельної корпорації KADORR Group, меценат, найбільший арабський інвестор України, володіє найбільшим обсягом комерційної нерухомості Півдня України.

Активну бізнес діяльність в Україні почав в першій половині 90-х років. Основні потоки були зосереджені в сфері торгівлі металом (поставки в країни Східного світу і Африку).На сьогоднішній день основним видом діяльності в бізнесі є нерухомість. У лінійку компанії входять більше 100 реалізованих проектів. Тільки в Одесі побудовано більше 3 000 000 кв. м житлової нерухомості. За підрахунками фахівців, кожна третя сім'я в Одесі проживає в комплексах від KADORR. У 2011 році компанія ввела в експлуатацію перший об'єкт, зведений в рекордні терміни.

У 2015 році Аднан Ківан провів масштабну акцію з озеленення міста: разом з одеситами було висаджено 10 000 дерев.

У 2016 році одеситам була подарована сучасна лікарня швидкої допомоги. Побудовано школи і дитячі сади.

Ще зі студентських років Аднан Ківан виховав в собі почуття патріотизму. Він неодноразово допомагав українським захисникам. Квартири в кращих житлових комплексах отримали люди з інвалідністю, військові моряки, ветерани АТО. Символом відданості і любові до країни є державний прапор, що розвівається над кожним комплексом KADORR.

Аднан Ківан володіє медіа-холдингом, до складу якого входить телеканал «7 канал», найбільш рейтингова англомовна газета «Kiev Post» і ряд інтернет ресурсів.

У 2019 корпорація KADORR - перша і єдина в Україні здала 12 комплексів за 12 місяців, зуміла відкрити три великомасштабних житлові комплекси в один день.

У 2018 році Аднан Ківан починає інвестувати в аграрний сектор України, відкриваючи новий проект KADORR Agro. Володіє декількома елеваторні комплексами по всій країні. Завдяки власним потужностям здійснюється безперервний експорт різних культур.

В цьому ж році компанія А. Ківана почала активне будівництво об'єктів в Києві.

Аднан Ківан є творцем культурних центрів, які стали мостом дружби різних релігій.

Аднан Ківан входить в ТОП-3 експертного рейтингу «100 найвпливовіших одеситів». Всеукраїнське видання «Новое время» закріпило за Аднаном Ківаном позицію провідного гравця будівельної галузі національного значення. Один з найбагатших людей України за версією журналу Forbes і Фокус.

Показники довіри зростають, як серед українців, так і іноземців. У 2018 році міжнародною телекомпанією Аль-Джазіра був знятий документальний фільм про Аднана Ківана.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?