Іоанн (Ігор Сіопко)

Митрополит Херсонський і Таврійський
Релігія
30
в загальному регіональному рейтингу Херсонського регіону
4
в експертному регіональному рейтингу Херсонського регіону
43
в Всеукраїнському рейтингу
в Всеукраїнському експертному рейтингу

Біографія Іоанн (Ігор Сіопко)

Народився 14 березня 1964 року в Рівному в родині робітника.

У 1981 році закінчив середню школу.
19 серпня 1985 року архієпископом Волинським і Ровенським Даміаном був рукоположений в сан диякона і призначений в Михайлівський храм с. Здовбиця Здолбунівського р-ну Рівенської області.
22 лютого 1987 року єпископом Волинським і Ровенським Варлаамом рукоположений в сан священика і призначений настоятелем Варваринського храму с. Шпанів Рівненського р-ну Рівненської області.
В липні 1987 року переведений в Київську єпархію і призначений настоятелем Преображенського храму с. Трушівці Чигиринського р-ну Черкаської області.

30 грудня 1993 року в Києво-Печерській Лаврі прийняв чернечий постриг з ім'ям Іоанн, на честь апостола Іоанна Богослова.

7 січня 1994 року Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром возведений в сан ігумена, а 2 серпня того ж року – в сан архімандрита та призначений секретарем Київської єпархії.

У 1996 році закінчив Київську духовну академію.
13 грудня 1996 року був хіротонісаний в єпископа Переяслав-Хмельницького і призначений вікарієм Київської Митрополії. Хіротонію звершували: митрополит Київський і всієї України Володимир, архієпископ Сумський і Охтирський Іонафан, архієпископ Донецький і Маріупольський Іларіон, єпископ Глухівський і Конотопський Анатолій, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Гурій, єпископ Білоцерківський і Богуславський Серафим, єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Симеон.

Рішенням Священного Синоду від 26 липня 2000 року призначений єпископом Хустським і Виноградівським.
28 липня 2004 року возведений у сан архієпископа.

Рішенням Священного Синоду від 22 листопада 2006 року  призначений архієпископом Херсонським і Таврійським.

Рішенням Священного Синоду від 8 травня 2008 року призначений Головою Синодальної комісії по канонізації святих УПЦ.

Рішенням Священного Синоду від 11 листопада 2008 року призначений архієпископом Сумським і Охтирським.

Рішенням Священного Синоду УПЦ від 17 листопада 2008 року знову призначений архієпископом Херсонським і Таврійським.

З 9 липня по 9 вересня 2009 року – тимчасово керуючий Джанкойською єпархією.

17 серпня 2015 року возведений в сан митрополита.
з 2008-11-17 по поточний день Митрополит Херсонський і Таврійський
Написати нам



Отправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?