Гранатуров Юрій

Екс-мер Миколаєва, глава адміністрації Інгульського району
Влада
124
в загальному регіональному рейтингу Миколаївського регіону
3
в експертному регіональному рейтингу Миколаївського регіону
222
в Всеукраїнському рейтингу
в Всеукраїнському експертному рейтингу

Біографія Гранатуров Юрій

Український політичний діяч, міський голова міста Миколаєва з травня 2014 року по 24 листопада 2015 р.

Народився 31 липня 1960 року в місті Миколаєві у родині військовослужбовця. Після школи працював складальником корпусів на ЧСЗ, потім — служба в армії. Був командиром артрозвідки, заступником командира взводу, проходив службу за межами СРСР.

Закінчив Миколаївський педагогічний інститут за спеціальністю «Філологія», а також Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Після закінчення педагогічного інституту працював у загальноосвітніх школах № 54 та № 34 Миколаєва, потім став директором ЗОШ № 36. Політична діяльність

У 1998 році був обраний депутатом Миколаївської міської ради, увійшов до складу депутатської групи «Моє місто». У 1999 році був довіреною особою кандидата в президенти України Євгенія Марчука.

У 2002 був обраний депутатом Миколаївської міської ради по одномандатному округу, став заступником міського голови Володимира Чайки, керуючим справами міськвиконкому Миколаєва. У 2006 році був переобраний депутатом міської ради за списками Партії регіонів. У тому ж році був призначений на посаду першого заступника Миколаївського міського голови. На чергових виборах депутатів Миколаївської міськради 2010 року переміг на мажоритарному окрузі.

2010–2013 — голова адміністрації Ленінського району Миколаєва.

1 жовтня 2013 року після смерті Володимира Коренюгіна під час позачергової сесії Миколаївської міської ради був обраний секретарем міської ради. У зв'язку з відсутністю обраного мера, Юрій Гранатуров автоматично став виконуючим обов'язки міського голови.

25 травня 2014 року переміг на позачергових виборах Миколаївського міського голови, набравши 27,69 % голосів виборців. У 2015 р. на чергових виборах поступився місцем мера Олександру Сєнкевичу.

Зараз працює на посаді голови адміністрації Інгульського району Миколаєва.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?