Горбунов Юрій

Телеведучий
Медіа
31
в загальному регіональному рейтингу Київського регіону
30
в експертному регіональному рейтингу Київського регіону

Біографія Горбунов Юрій

Ю́рій Микола́йович Горбуно́в[1] (нар. 24 серпня 1970, Новий Розділ, Львівська область, Українська РСР) — український актор, телеведучий, шоумен та заслужений артист України.   Народився в місті Новий Розділ Львівської області. Виріс на Івано-Франківщині. У 1987 р. закінчив Івано-Франківську середню школу № 17. До того ж випуску у паралельному класі належав український письменник і філософ Олег Гуцуляк. У 1992 році закінчив Київський інститут театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого (курс Леоніда Олійника). Після закінчення інституту п'ять років працював у драматичному театрі в Івано-Франківську. Потім переїхав до Києва. У 1997—1998 рр.. був помічником режисера в центрі «Арт-Велес», режисером клубу «Голлівуд». Паралельно в 1998 році на каналі УТ-1 вів програму «Три крапки», а в 1999-му — «Щасливий дзвінок», що стала для нього дебютом у прямому ефірі.
«Мій перший прямий ефір — проект «Щасливий дзвінок» на УТ-1. Маша Єфросиніна, Оля Бура і я — перше в історії незалежної держави інтерактивне шоу з розіграшем призів. Тобто, люди дзвонили в студію, відповідали на запитання і ми розігрували пральні машини, автомобілі — цілий рік... Взагалі, перша моя програма на телебаченні називалася «Три крапки», теж на УТ-1. Віка Малекторович, з якою ми вчилися в інституті, вела там прямий ефір. Коли вона захворіла, ефір провів я, на що продюсер Андрій Слободян відреагував: «А що ж це ти там у «Три крапки» робиш? Давай до нас на нову програму в прямому ефірі». Я погодився... Перед ефіром режисер пропонував порепетирувати, але я вирішив, що репетиція — це щось ганебне, краще видати все вже в кадрі. А коли включилася камера, у мене було чітке відчуття, що ці хвилини я вже переживав - коли вступав до театрального інституту: відчуття, коли ти щось робиш на майданчику і як би бачиш себе з боку. Так само було і на ефірі — я ніби сам себе запитував: «Що ти тут робиш? Вали звідси!» — Юрій Горбунов[2]«
У 2000-му почав працювати на Новому каналі. Був ведучим програми «Підйом», за яку разом зі своєю партнеркою Машею Єфросініною у 2002 році був удостоєний премії «Телетріумф» у номінації «Найкраще телевізійне шоу». Також вів сімейне шоу «Готовий на все», шоу «Один за всіх» і «Тепер ти в армії». У 2005 році — ведучий програми «Питання для чемпіонів» на каналі СТБ. У червні 2006 року прийшов на телеканал «1+1», де з Марічкою Падалко почав вести інформаційно-розважальну ранкову програму «Сніданок». Відтоді є телеведучим каналу 1+1. Був незмінним ведучим усіх сезонів рейтингового шоу «Танці з зірками», за яке у 2007 та 2008 роках разом з Тіною Кароль отримав ще дві премії «Телетріумф».[3] Також був ведучим шоу «Смакуємо», «Зірка + Зірка» та «Суперзірка» на каналі 1+1. З вересня 2010 року — один із ведучих експериментального гумористичного шоу «ГПУ» на каналі «1+1». У грудні 2011 року — ведучий шоу «Краса по-українськи». У 2012 році вів ігрове шоу «Я люблю Україну». З лютого 2013 року — ведучий розважального «ПРОСТО шоу». Восени 2013 року — ведучий кулінарного шоу «Великий пекарський турнір»[4], ведучим якого стане Юрій Горбунов[5].
«У мене дитинство асоціюється із запахом еклерів. Коли я вранці прокидався, вони всі готові вже були на столі, розрізані, мені треба було тільки брати ложку і запихати в них крем, який так само був готовий. Солодке — це моя слабка сторона, але кажуть, що солодке робить людей добрішими. Я в це вірю, — Горбунов[6]«
З 11 жовтня 2015 року — член журі в шоу Маленькі гіганти на 1+1. 1 грудня 2015 року став заслуженим артистом України. У 2018 році телеканал 1+1 транслював гумористичне «ШоуЮри» на чолі з Юрієм Горбуновим.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?