Притула Сергій

Український телеведучий
Медіа
36
в загальному регіональному рейтингу Закарпатського регіону
7
в експертному регіональному рейтингу Закарпатського регіону
57
в Всеукраїнському рейтингу
в Всеукраїнському експертному рейтингу

Біографія Притула Сергій

Народився 22 червня 1981, Збараж, Тернопільська область.

Український телеведучий, волонтер, громадський та політичний діяч, актор, автор і співпродюсер скетч-шоу «Файна Юкрайна», очільник «Вар'яти-шоу», екс-ведучий ранкового шоу «Підйом» і талант-шоу «Україна сльозам не вірить» на Новому каналі. Екс-резидент української версії «Камеді клаб». Амбасадор збірної України з футболу. З 2019 року співпрацює з партією “Голос”, від якої того ж року балотувався до Верховної Ради та на пост мера Києва у 2020 році. Живе і працює в Києві.

1997 року посів друге місце на захисті наукових робіт у Малій академії наук України. Крім того, брав участь в чемпіонатах з шахів.Школу закінчив із золотою медаллю. 1998 року вступив до Тернопільської академії народного господарства. Протягом навчання в академії був активним учасником низки молодіжних організацій, разом з однодумцями створив неформальну спілку «Митці» та видавництво «Слина». Паралельно з навчанням грав у КВК, брав участь у конкурсах художньої самодіяльності.

1998—2003 роки: радіо

1998 року пройшов кастинг на посаду радіоведучого і після тривалої підготовки в січні наступного року з'явився в ефірі «Радіо Тернопіль 106.1 FM» під псевдонімом «Сірий».

2000—2001 — навчався в Лондоні в одному з коледжів. Згодом, розчарувавшись у навчанні, почав працювати, Сергій працював у Лондоні за різними професіями: від будівельника і вантажника до офіціанта та помічника кухаря. Повернувшись до Тернополя, обіймав посаду студентського декана свого ВНЗ і відновив роботу на «Радіо Тернопіль».

2002-го очолив студентський страйк в університеті, захистив диплом і лишився працювати на посаді директора Центру молодіжних ініціатив, навчався в магістратурі. Попри це, активно займався промо-акціями, організацією концертів, гастролював з командами КВК Україною.

2004—2009: початок кар'єри на телебаченні

2004 року пройшов кастинг на посаду ведучого програми «Було ваше, стало наше» і незабаром з'явився в ефірі телеканалу «Інтер». Отримавши запрошення від столичної радіостанції «Music-радіо», у листопаді 2005 року переїхав до Києва і розпочав роботу в ефірі.

2006—2009 — Сергій працював резидентом «Comedy Club UA», брав участь у щотижневих вечірках і телезйомках. У рамках проєкту Притула створив в'їдливий саркастичний образ «Тернопільський сірий», що різко висловлюється про українських знаменитостей та присутніх у залі.

Паралельно з роботою на Новому каналі Сергій працював над радіопроєктами на радіо: «Вишнева 20-ка» на Люкс FM, і «Файна Юкрайна» на Наше радіо.

2008 рік — разом зі своїм колегою по Камеді клаб Педаном та Ольгою Фреймут очолив ранковий ефір Нового каналу — стає ведучим телешоу «Підйом». Працював над шоу до 27 травня 2011 року.

З 2008 по 2010 рік був актором, автором і співпродюсером скетч-шоу «Файна Юкрайна» на Новому каналі. Його партнером у шоу був Андрій Молочний. Загалом було відзнято 100 випусків «Файної Юкрайни», що стало найкращим показником серед усіх скетч-шоу пострадянського простору.

Ведучий гумористичного шоу «Вар'яти». Проєкт з'явився 2009 року, перший виступ пройшов 28 травня 2010-го у Тернополі під назвою «Перше україномовне гумор-шоу „Вар'яти“».

2012—2018 роки:

З 2012 року Притула є креативним продюсером розважального телешоу «Хто зверху?» та його постійним ведучим.

У лютому 2013 року на телеекранах України з'явилось «Педан-Притула шоу», в якому брав участь Сергій Притула зі своїм другом Олександром Педаном.

На концерті «Вар'яти-шоу» у Торонто, 2017

З 2 листопада 2016 року на Новому каналі виходить телеверсія україномовного розважального шоу «Вар'яти» за участі Притули.

З лютого 2017 року є постійним ведучим українського національного відбору на пісенний конкурс «Євробачення».

Восени 2018 року став ведучим телепроєкту «Нові лідери» на телеканалі ICTV.

20 грудня вийшов український римейк канадської кінокомедії «Секс і нічого особистого», у якій Притула зіграв Василя, товариша головного героя. Над адаптацію сценарію працював Притула спільно з акторами «Вар'яти-шоу».

2019—2020 роки:

У 2019 році Сергій Притула став членом команди партії “Голос” та балотувався до Верховної Ради.

Навесні 2020 року Притула завів особистий Youtube-канал і Telegram-канал. Це стало можливим завдяки тому, що інші проекти були поставлені на паузу й це вивільнило час.

Також у березні він завів особистий акаунт на платформі Patreon, де збирає кошти на закупівлю захисного спорядження для українських медиків. Крім того, він розвиває Facebook- та Instagram-сторінки, де в нього близько по 1 млн підписників.

Під час парламентських виборів 2019 року Сергій Притула балотувався в народні депутати України від партії Голос під номером 30 у виборчому списку.

11 серпня 2020 року Сергій Притула оголосив про балотування на посаду міського голови Києва від партії Голос.

19 серпня Притула заявив, що покидає проект “Вар’яти шоу”, а також покидає акторську кар’єру.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?