Добринська Наталія

Заслужений майстер спорту України. Олімпійська чемпіонка 2008 року.
Спорт
50
в загальному регіональному рейтингу Вінницького регіону
3
в експертному регіональному рейтингу Вінницького регіону
83
в Всеукраїнському рейтингу
96
в Всеукраїнському експертному рейтингу

Біографія Добринська Наталія

Народилася 29 травня 1982 року в с. Якушинці, Вінницька область.

Наталія Добринська почала займатися легкою атлетикою в 6 років - батько привів дівчинку в школу олімпійського резерву в Вінниці.

Вже з перших років занять Наташа показувала настільки солідні результати, що їй стали надходити пропозиції з Америки та з Білорусі, але дівчина твердо вирішила виступати тільки за Україну.

У 2003 році Наталя Добринська вперше виграла чемпіонат України в багатоборстві, відправившись на Олімпійські ігри в Афіни, де стала восьмою. Вже через чотири роки на Олімпійських іграх в Пекіні їй не було рівних. Коронний вид Добринської - штовхання ядра.

На Іграх-2008 в цьому виді Добринська встановила світовий рекорд серед багатоборок (17,29 м). У відмінній формі Добринська підходила до Олімпіади в Лондоні в 2012 року. Перед цим в Стамбулі на зимовому чемпіонаті світу вона стала чемпіонкою, встановивши світовий рекорд в закритому приміщенні (5013 очок).

Після завершення кар'єри Добринська захищає права українських спортсменів, входячи в Комісію атлетів Європейських олімпійських комітетів.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?