Білозір Лариса

Народний депутат України IX скликання
Політика
24
в загальному регіональному рейтингу Вінницького регіону
1
в експертному регіональному рейтингу Вінницького регіону
183
в Всеукраїнському рейтингу
в Всеукраїнському експертному рейтингу

Біографія Білозір Лариса

Українська громадська діячка, політик, благодійниця, Народний депутат України IX скликання. Член депутатської групи «Довіра».

Лариса Білозір народилася 24 вересня 1981 року в родині агронома Миколи Кучера та бібліотекарки у селищі Тростянець Вінницької області, де провела своє дитинство та ходила до школи.

Після закінчення школи вступила до Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка, де отримала вищу економічну освіту та, з часом, науковий ступінь кандидата економічних наук. Після цього продовжила навчання у Міжнародному інституті менеджменту в Брюсселі та отримала кваліфікацію магістра з бізнес-адміністрування.

З 2004 року Білозір працювала в структурах агропромислового комплексу, приватному бізнесі, соціальній сфері.

У 2015 році була обрана депутатом Вінницької обласної ради від партії "БПП «Солідарність». Була головою Благодійного фонду «Допомоги онкохворим дітям». Була головою постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції у Вінницькій обласній раді. Очолює громадську організацію «Життя та розвиток громад».

У 2019 році Білозір була обрана Народним депутатом України на одномандатному виборчому окрузі № 15 (Мурованокуриловецький, Томашпільський, Тульчинський, Чернівецький, Шаргородський райони) як самовисувнець. На час виборів: виконавчий директор громадської організації «Життя та розвиток громад», безпартійнa. Проживає в м. Києві.

Член Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, голова підкомітету з питань адміністративних послуг та адміністративних процедур. Заступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?