Березовець Тарас

Політтехнолог
Політика
65
в загальному регіональному рейтингу Київського регіону
5
в експертному регіональному рейтингу Київського регіону
109
в Всеукраїнському рейтингу
в Всеукраїнському експертному рейтингу

Біографія Березовець Тарас

Народився 1 березня 1975 Керч, УРСР.

Український політтехнолог, журналіст, директор компанії персонального та стратегічного консалтингу «Berta Communications». Член «UK-Ukraine Partnership Network» (2004) та Незалежної медіа-профспілки України (2006).

У 1992 році закінчив школу-гімназію № 3 ім. В. Г. Короленка у м. Керч.

Закінчив Київський університет ім. Т. Шевченка, факультет журналістики у 1997 році.

У 2003 році закінчив з відзнакою коледж Royal College of Defence Studies у Лондоні.

Закінчив у 2004 році Кінгс-коледж, магістр міжнародних відносин.

Вільно володіє українською, російською, польською та англійською мовами.

Кар'єра

Починаючи з 1994 року, брав участь як політтехнолог і керівник більш ніж у 30 виборчих кампаніях і політичних проектах. Керівник агітаційного напрямку регіонального штабу в президентській кампанії 1994 року.

Працював прес-секретарем постійного представника президента України у Верховній Раді Романа Безсмертного з лютого 1997 по червень 1998 року. Був старшим консультантом Національного інституту українсько-російських відносин при РНБО з червня 1998 по вересень 1999 року. Березовець працював головним консультантом Управління зовнішньополітичної безпеки Ради національної безпеки і оборони з вересня 1999 по листопад 2002 року.

З березня 2004 по березень 2005 року — держексперт Управління зовнішньополітичної безпеки Ради національної безпеки і оборони. У 2000—2002 роках член міжвідомчої групи Секретарів рад безпеки України, Росії, Польщі та Білорусі.

З березня 2005 по лютий 2007 року був директором департаменту політконсалтінгу «Martin group», керівником агітаційного і PR напряму в регіональному штабі. Керівник трьох регіональних кампаній на виборах мерів та до місцевих рад.

У червні 2006 року став шеф-редактор аналітичного проекту «Polittech». З лютого 2007 по червень 2010 року — директор PR-групи «Polittech».

У червні 2010 року створив і очолив компанію персонального та стратегічного консалтингу «Berta Communications».

З 2011 року Березовець є національним координатором в Україні програми «John Smith Memorial Trust Programme». Викладає практику політичного PR та політичних технологій у низці українських та європейських навчальних закладів.

У липні 2014 року створив і очолив Київське урбаністичне бюро (КУБ). Після анексії українського Криму Російською Федерацією, активно висловив свою громадянську позицію проти окупації. У грудні 2014 року започаткував ініціативу Free Crimea, покликану інформувати про порушення прав людини у Криму. З липня 2015 року — голова ГО «Фонд національних стратегій». У травні 2016 року став співзасновником think tank Український інстутут майбутнього разом з 5 іншими провідними политиками та експертами. З червня 2017 року Т.Березовець став ведучим телеканалу "Прямий", де є автором та ведучим щоденної програми "Ситуація" та "The Week" разом з американським експертом Пітером Залмаєвим.

Протягом декількох років співпрацював з Блоком Юлії Тимошенко. Преса писала про його зближення з Андрієм Клюєви.

Тарас Березовець прихильник вступу України в НАТО та Євросоюз.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?