Архієпископ Даміан

Архієпископ Фастівський
Релігія
33
в загальному регіональному рейтингу Київського регіону
63
в експертному регіональному рейтингу Київського регіону

Біографія Архієпископ Даміан

Архієпископ Фастівський Даміан (Олег Олександрович Давидов) народився 1 грудня 1959 року в м. Одеса.

У 1990 р. закінчив Одеську духовну семінарію.

З 1 березня 1988 р. — послушник Одеського Свято-Успенського чоловічого монастиря, а з 12 липня того ж року — Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

27 жовтня 1988 р. пострижений у чернецтво з ім'ям Даміан на честь Даміана Печерського, 30 жовтня того ж року висвячений у сан диякона, а 13 листопада — в сан ієромонаха.

У 1992 р. призначений настоятелем столичного Введенського храму на Печерську.

28 квітня 1994 р. нагороджений хрестом з прикрасами.

7 грудня 1996 р., після перетворення парафії на монастир, указом Священного Синоду призначений намісником цього монастиря.

21 квітня 1997 р. возведений у сан архімандрита.

27 листопада 2008 р. нагороджений другим хрестом з прикрасами.

25 серпня 2012 р. рішенням Священного Синоду УПЦ (Журнал №86) обраний єпископом Фастівським, вікарієм Київської Митрополії.

27 серпня у храмі на честь Всіх святих Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря у Феофанії Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир (Сабодан, +2014) очолив наречення архімандрита Даміана в єпископа Фастівського.

30 серпня 2012 року в соборному храмі Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря у Феофанії відбулася архієрейська хіротонія єпископа Даміана.

17 серпня 2018 року з уваги до архіпастирських трудів Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм возведений у сан архієпископа.
Написати нам



Отправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?