Балагура Володимир

Депутат Івано-Франківської обласної ради.
Влада
32
в загальному регіональному рейтингу Івано-Франківського регіону
55
в експертному регіональному рейтингу Івано-Франківського регіону

Біографія Балагура Володимир

Труова діяльність:

Із 2015 року – депутат Івано-Франківської міської ради 7-го скликання від партії БПП “Солідарність” як безпартійний. Увійшов до складу фракції цієї партії у міській раді. Член постійної депутатської комісії з питань містобудування та земельних відносин.

З 2010-2015 - депутат Івано-Франківської міської ради 6-го скликання. Обраний від партії “Наша Україна” під №1 у списку. На президентських виборах 2010 року - довірена особа Віктора Ющенка в Івано-Франківську.

Виконавчий директор будівельної компанії “Ярковиця”. Будівельним бізнесом займається з 2002 року. Навчався у Теребовлянському вищому училищі культури. Будучи депутатом Івано-Франківської міської ради, здобув юридичну освіту в Івано-Франківському інституті права, економіки та будівництва.

За попередньої каденції (2010-2015 рр) потрапив у список депутатів-прогульників - за даними ЧЕСНО. За аналізом депутатської роботи в 2016 році потрапив у списки кандидатів на відкликання через пропуск засідань сесії та комісій з питань містобудування та земельних відносин.

Згідно аналізу декларації 2015-го року, за даними ЧЕСНО, був другим у списку найбагатших депутатів Галичини. Згідно аналізу декларації 2016-го року очолив список найбагатших депутатів Івано-Франківської міської ради.

Згідно аналізу декларації 2017-го року - другий у списку депутатів Івано-Франківської міської ради з найбільшими заощадженнями - за даними ГО “Центр політичних студій”.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?