Авдєєва Марина

Підприємець, співзасновник та керівний акціонер страхової компанії «Арсенал страхування»
Бізнес
98
в загальному регіональному рейтингу Київського регіону

Біографія Авдєєва Марина

Народився 24 квітня 1978 року в Омську.

Український підприємець, акціонер страхової компанії «Арсенал страхування». Входить у ТОП-100 найуспішніших жінок України за версією журналу «НВ». Відповідає за продажі, маркетинг, сервіс та операційну ефективність.

Освіта:

  • 2001 — закінчила Запорізьку інженерну академію («економіка підприємства»),
  • 2010 — отримала ступінь МВА в Міжнародному Інституті Бізнесу (Київ).

Наукова діяльність:

З 2011 року є членом Advisory Board Міжнародного Інституту Бізнесу, м. Київ, беручи активну участь в аналізі, оцінці та коригуванні навчальних програм бізнес-школи МІБ: MBA, Executive MBA та International MBA.

Спеціалізується в області ефективності управління бізнес-процесами, має ряд наукових публікацій на цю тему, часто виступає в якості експерта і спікера на заходах організованих відомими бізнес-школами.

Трудова діяльність:

У 2013 році приймає рішення спільно з іншими членами своєї команди (більше 150 осіб центрального офісу та регіональної мережі) покинути СК «АХА Страхування» і переходить в СК «Арсенал Страхування» на позицію Заступника Голови Правління  продажів, члена Правління.

У 2011 - 2013 роках обіймає посаду заступника Віце-Президента з розвитку продажів АТ СК «АХА Страхування » (Deputy Chief Distributional Office), займаючись організацією продажів у регіональній мережі Компанії.

2012 — увійшла до складу акціонерів «Арсенал страхування»

З 2008 року керує Запорізькою філією СК «AXA Страхування» на посаді директора. У 2010 році перемогла у рейтинговому конкурсі «Найуспішніша і найвпливовіша жінка м. Запоріжжя», ставши першою в номінації «Жінка-керівник».

З 2007 — менеджер у «АХА Страхування», згодом — заступник віце-президента. Відповідала за розвиток продажів у регіонах.

У 2002 році призначена на посаду заступника директора Запорізької філії СК «ВЕСКО».

У 2000 році почала свою трудову діяльність з посади спеціаліста департаменту страхування Страхової Компанії «Вексель - Фінансово-Страховий Альянс» (в подальшому, після перейменування - СК «ВЕСКО»).
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?