Астіон Василь

Депутат Дніпропетровської обласної ради, директор ТОВ «Відродження»
Бізнес
112
в загальному регіональному рейтингу Дніпропетровського регіону
8
в експертному регіональному рейтингу Дніпропетровського регіону
228
в Всеукраїнському рейтингу
в Всеукраїнському експертному рейтингу

Біографія Астіон Василь

Народився 11 серпня 1981 року в місті Синельникове, Дніпропетровська область, Україна.

Освіта:

Після закінчення середньої школи №2 в місті Дніпро Василь вирішив піти по стопах батька і вступив до Київського національного університету внутрішніх справ, де навчався з 1998 по 2000 рік і вивчав спеціальність "Правознавство".

Варто відзначити, що на початку 2000-х років батько Василя Микола був главою Київського відділення УБОЗ. На даний момент на пенсії в званні генерал міліції.

Після навчання в КНУВС деякий час працював, а потім ще раз вчився в Національному технічному університеті "Дніпровська політехніка".

Трудова діяльність:У 2006 році Василь Астіон заснував компанію "Днепроагроальянс", яка почала займатися вирощуванням зернових і олійних культур. На той момент земельний фонд компанії становив 2 000 га.

У 2013 році компанія почала розширюватися. Керівництво вирішило купити ТОВ "ФІСАКІВСЬКЕ елеватор" для зберігання своєї продукції.

У 2014 році було засновано ТОВ "Сільськогосподарської підприємство Дзержинець", а також було придбано ТОВ "Синельникове-Агро".

Станом на 2019 рік у структуру Dnipro Agro Group входить 3 елеватора, 5 компаній, що займаються вирощуванням і 1 компанія зі свинарства. Земельний фонд компанії збільшився в 20 разів. Ці характеристики його компанії дозволили Василю зайняти 88 місце в рейтингу найбагатших людей країни. Його статки оцінюють у 70 мільйонів доларів.

Політика:У 2014 році обирався до Верховної Ради України VIII скликання, але не отримав достатньо підтримки. Незважаючи на це виконував функції помічника Народного депутата Бориса Філатова.

У 2015 році Василь Астіон брав участь у виборах до обласної ради міста Дніпро. Брав участь як лідер обласної партії "Відродження" за мажоритарною системою. Був членом комісії з питань будівництва, транспорту, зв'язку та благоустрою.

На позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року Василя Астіон брав участь. Обіймав 20 місце в списку партії "Опозиційний блок". Але партія не пройшла 5% бар'єр.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?