Арахамія Давид

Народний депутат України, голова депутатської фракції «Слуга народу»
Влада
185
в Всеукраїнському рейтингу
в Всеукраїнському експертному рейтингу

Біографія Арахамія Давид

Народився 23 травня 1979 року в Сочі, РСФСР.

Деякий час жив у Грузії у Гаграх. 1992 року, тікаючи від війни в Абхазії, переїхав з батьками до Миколаєва. Там виріс та закінчив загальноосвітню школу № 36.

Вивчав економіку у Європейському університеті (магістр). Пройшов магістерську програму Professional Management в Open University London.

Трудова діяльність:

У 2002 році заснував IT-компанію TemplateMonster, що стала піонером в сфері реалізації шаблонів веб-сайтів, яку у 2013 році продав.

В березні 2014 року зі знайомими відкрив сайт для збору коштів на екіпірування десантників 79-ї бригади. З цього почалася волонтерська ініціатива «Народний проект», яка стала однією з провідних у своєму роді.

У серпні 2014 був призначений радником голови Миколаївської облдержадміністрації з питань волонтерської діяльності, в вересні — уповноваженим міністра оборони з питань закупівель, а в жовтні — радником міністра оборони та головою Ради волонтерів при Міністерстві оборони України. В листопаді 2014 став співзасновником Асоціації народних волонтерів України та куратором «волонтерського десанту» — групи волонтерів, що почали працювати в Міноборони.

9 липня 2019 року Президент Зеленський призначив Арахамію членом Наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром».

Є співзасновником ТОВ «МВА-Центр», ТОВ «Українське агентство експорту та інвестицій», ГО «Міжнародний центр стратегій безпеки та оборони».

Політична діяльність:

Голова фракції партії «Слуга народу». Член партії «Слуга народу», голова Миколаївської обласної організації.

Голова підкомітету з питань нагляду за діяльністю державних органів спеціального призначення з правоохоронними функціями, правоохоронних органів, правоохоронних органів спеціального призначення та розвідувальних органів Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування пожежі (вибухів) на складах боєприпасів у період з 2014 по 2018 роки в м. Ічня (Чернігівська обл.), м. Калинівка (Вінницька обл.), м. Балаклія (Харківська обл.), м. Сватове (Луганська обл.), м. Кривий Ріг (Дніпропетровська обл).

Член Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань формування і реалізації державної політики щодо відновлення територіальної цілісності та забезпечення суверенітету України.

Керівник депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з США.

11 лютого 2020 року під час участі в програмі телеканалу «Прямий» зробив заяву про можливість відновлення подачи води до Криму, що залишається окупований Російською Федерацією.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?