Анушкевичус Віктор

Екс-міський голова Івано-Франківська
Політика
6
в загальному регіональному рейтингу Івано-Франківського регіону
46
в експертному регіональному рейтингу Івано-Франківського регіону

Біографія Анушкевичус Віктор

Народився  15 листопада 1962, Воркута, Комі АРСР.

Український політичний діяч, міський голова Івано-Франківська з 26 березня 2006 року, вдруге переобраний в грудні 2010-го. Голова Івано-франківської обласної федерації футболу.

Освіта:

У 2010 році завершив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю управління суспільним розвитком, магістр управління суспільним розвитком.

Після закінчення середньої школи та технічного училища в Шепетівці працював фрезерувальником. Пізніше, у 1986 році закінчив Вінницький політехнічний інститут. Після служби в армії у 1988 р. переїхав на помешкання до Івано-Франківська.

Трудова діяльність:

У 2013 році заступник міністра закордонних справ Республіки Польща Єжи Пом'яновський та Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд вручили Віктору Анушкевичусу державну нагороду Республіки Польща Орден «За заслуги» Республіки Польща в рамках церемонії відкриття Центру польської культури та європейського діалогу в місті Івано-Франківську.

Вдруге переобраний на цій посаді в грудні 2010-го, балотувався від Української народної партії.

У 2007 році під час святкування 345-рiччя заснування міста Iвано-Франкiвська Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Альгiрдас Кумжа нагородив міського голову Вiктора Анушкевичуса державною нагородою Литви «Орденом Лицаря» за сприяння у розвитку міждержавних зв'язків між двома країнами.

Під час виборів мера у 2006 році отримав 50 % голосів і став міським головою Івано-Франківська.

У 2005 році став головою обласної організації Української народної партії.

2002 року був вперше обраний до міської ради Івано-Франківська, де приєднався до виборчого блоку «Наша Україна». З часом, став головою контрольної комісії міськради з приватизації та оренди комунального майна.

У 1988-1997 роках працював інженером-конструктором на місцевому лісокомбінаті. 1991 року створив приватний кооператив «Рітас».
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?