Анрєєва Світлана

Депутат Харківської міської ради, директор готельно-ресторанного комплексу АТЗТ «Інтурбізнесцентр« Дружба », б / п (фракція« Довіряй справам »)
Влада
63
в загальному регіональному рейтингу Харківського регіону

Біографія Анрєєва Світлана

Народилася 21 червня 1979 року в місті Харкові. Громадянка України.

Освіта:

На сьогодні – аспірант Харківського гуманітарного університету «Народна Українська Академія», працює над кандидатською дисертацією за темою «Особливості політичної діяльності жінок у сучасному українському суспільстві: компаративний аналіз практик».

У 2012 році отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Соціологія» в Харківському гуманітарному університеті «Народна Українська Академія».

У 2003 році отримала вищу освіту за спеціальністю «Економіст підприємства» в Харківському гуманітарному університеті «Народна Українська Академія».

У 1998 році закінчила Харківське училище культури за спеціальністю «Хореографія», отримала диплом із відзнакою.

З 1985 по 1996 роки навчалася в СШ № 10 Червонозаводського району.

Трудова діяльність:

З 15 жовтня 2018 року Андрєєва є організатором заходів для бізнесу та особистості в Україні і за кордоном в компанії «Event 0007».

Член депутатської фракції Харківської міської ради 7 скликання «Опозиційний блок «Довіряй Ділам».

У 2015 році Андрєєва стала депутатом Харківської міської ради. Балотувалася вона вже від протилежного політичного табору - партії «Відродження».

У міськраді Світлана входить до складу постійної комісії з гуманітарних питань (освіта, культура, духовність, молодіжна політика та спорт) та є членом депутатської фракції «Опозиційний блок «Довіряй справах» (раніше входила до складу фракції «За Харків! За Відродження!»).

У 2013 році Світлана очолила партійну організацію «Батьківщини» в Комінтернівському (нині Слобідському) районі. На цьому місці вона змінила Дмитра Бойко, який пішов на підвищення і став керівником Харківської міської організації партії.

Світлана на громадських засадах два рази була помічницею народного депутата у Верховній Раді. У шостому скликанні (2007-2012) у представника фракції БЮТ Олега Геймана, в сьомому (2012-2014) - у Арсена Авакова, який тоді також був членом фракції ВО «Батьківщина».

У 2010 році вона вперше балотувалася до міської ради Харкова. Тоді Андрєєва йшла від партії ВО «Батьківщина». Однак перший млинець для неї виявився глевким. Пройти до міськради Вона не змогла.

З 2008 року входить до складу Наглядової ради Харківського гуманітарного університету «Народна Українська Академія».

Трудову діяльність розпочала в 1998 році в комерційній фірмі «Надія».

З 2002 року до сьогодні працює в АТЗТ «ІНТУРБІЗНЕСЦЕНТР» ДРУЖБА» директором готельно-ресторанного комплексу.

Голова та постійний партнер танцювального клубу «LITVINIFF DANCE», допомагає у проведенні міжнародних фестивалів народного танцю «Толока», «Зелен Світ», турнірів зі спортивних і бальних танців та багатьох інших заходів.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?