Андросов Олександр

Телевізійний продюсер, ведучий «Що? Де? Коли? », Тренер «Ліги Сміху»
Культура
48
в загальному регіональному рейтингу Одеського регіону
31
в експертному регіональному рейтингу Одеського регіону

Біографія Андросов Олександр

Народився 9 червня 1977 року.

Український телеведучий, продюсер, ведучий програми «Що? Де? Коли?» на українських телеканалах Перший національний, К1, Інтер, 1+1, ICTV. Олександр Андросов є засновником та одним із керівників компаній у сфері теле-, радіомовлення «Афіна+», «Студія Ігра-Україна», «Ігра-Україна» та у сфері торгівлі «Магмас». Також Олександр є одним із засновників Інтелектуального клубу «Ерудит» ім. В. Я. Мороховського.

Після закінчення Одеської державної академії будівництва та архітектури в 1999 році протягом року пропрацював в одеському міськвиконкомі, у відділі розвитку територій. Паралельно продовжував співпрацю з академією в області наукових розробок. Отримав два авторських свідоцтва.

У тому ж 1999 році почав співпрацювати з радіостанцією «Ностальжі».

У 2000 зайняв на радіостанції посаду програмного директора. Пропрацювавши близько року, перейшов на роботу в телерадіокомпанію ГЛАС. За час роботи в ГЛАС написав і запустив 5 телепроектів і близько півтора десятка радіопроектів. Вів ранковий ефір на радіо «Глас», писав програми, продюсував проекти, розробляв рекламні кампанії.

Написав у співавторстві з Віктором Байраком і Євгеном Копійкою книгу «Що? Де? Коли? — 2001 (перекидний календар для інтелектуально стурбованих)» у співавторстві з Олександром Клейном - «Граємо в Що? Де? Коли?». Є генеральним продюсером компанії «Гра-Україна», що випускає програми «Що? Де? Коли?» та «Брейн-ринг».

Захоплений і спортивною версією гри «Що? Де? Коли?». За роки участі в одеському клубі «Ерудит» організував та провів безліч турнірів. Бронзовий призер Чемпіонатів України з «Що? Де? Коли?» 1999 і 2005 років, переможець Олімпійського Кубка України — 2005, срібний призер Кубка Націй-2009, 1 місце на фестивалі“ Зірки ЩДК в гостях у Ровшана Аскерова» (1999).

Голова оргкомітету Чемпіонату України з брейн-рингу (2001), чемпіонатів України з брейн-рингу серед шкільних команд (2000, 2001, 2002), першостей України з інтелектуальних єдиноборств серед молодіжних команд «Іграріум-1999», «Іграріум-2000», ЩДК -марафонов (1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2006, 2007), співголова оргкомітету фестивалю «Одессея-2001». Член малої ради клубу «Ерудит».

З травня 2002 року став ведучим програми «9 вал» на телеканалі «Інтер».

У 2005 році здобув другу вищу освіту в Державному педагогічному університеті ім. Ушинського за фахом «психологія».

У 2007 році був співорганізатором чемпіонату світу по швидкісному поїданню вареників.
Один з проведених ним марафонів складався з 1001 питаннь, відіграних без перерв. Гра тривала 28 годин 20 хвилин.

Написав понад шестисот питань для різних турнірів.

Організатор всеукраїнських забігів студентів, які проходили в Одесі і Києві.

У 2015 році створив в Одесі Інтелект-клуб № 1. Це креативне простір в центрі Одеси, створений спеціально для проведення інтелектуальних ігор і культурних заходів. Тут проходять чемпіонати з "Що? Де? Коли? " і «Брейн-рингу» для дорослих, студентів і школярів. А також заняття «Школи інтелекту», спрямованої на розвиток юного покоління одеситів. Це також місце зустрічі зі знавцями, письменниками, шоуменами, телеведучими і спортсменами.

У 2019 став одним із творців супутникового телеканалу інтелектуальних ігор і гумористичних програм Quiz TV.

Під час президентських виборів у 2019 році був офіційним представником команди Володимира Зеленського в Одесі. Згодом Зеленський заявляв, що хотів би бачити Андросова на посаді мера Одеси.

29 травня 2020 року стало відомо, що Андросов претендує на посаду заступника міністра молоді і спорту.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?