Ананченко Михайло

Народний депутат України, обраний по загальнодержавному багатомандатному округу, член депутатської фракції політичної партії
Влада
105
в загальному регіональному рейтингу Сумського регіону

Біографія Ананченко Михайло

Народився 17 листопада 1994р.

Український громадський активіст, помічник міського голови, Студентський президент України, голова Української молодіжної ради.

Член партії «Слуга народу», голова Сумської обласної організації. Керівник групи з міжпарламентських зв'язків з Йорданом, співголова групи з міжпарламентських зв'язків з Державою Катар.

Освіта:

2010 року, під час навчання в школі, став займатись волонтерством при дитячих будинках і міських центрах реабілітації. Після школи, 2012 року, вступив на факультет іноземних мов Сумського педагогічного університету, обраний заступником голови профспілкової організації студентів ВУЗу. 2013 року прийнятий до складу Національної спілки журналістів України. Після закінчення вишу за першою спеціальністю продовжив навчання за фахом «адміністративний менеджмент».

Закінчив факультет іноземних мов Сумського державного педагогічного університету ім.А.Макаренка. Навчається там само за фахом “адміністративний менеджмент”.

Є співзасновником та керівником ГО “Українська молодіжна рада” та ВО “Суми Псел”.

Трудова діяльність:

помічник міського голови
виконавчий комітет Сумської міської ради
член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
включений до виборчого списку під № 34.

З червня 2020-го керує сумською облорганізацією партії "Слуга народу".

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 34 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Під час президентських виборів 2019 року очолював “Команду Зеленського” у Сумській області.

З 2018 року - помічник Сумського міського голови Олександра Лисенка. У 2016-2017 роках був головою комітету фандрайзингу Української асоціації студентів та Студентським президентом України.

У 2016 році - студентський мер Сумщини. Був помічником-консультантом депутата Сумської обласної ради 7 скликання від ВО “Батьківщина” Ігоря Ганненка.

Співпрацює з організаціями “Український освітній клуб”, "Британська молодіжна рада", "Українська асоціація студентів", "Національний студентський союз", "Український освітній клуб", "Федерація дебатів України".

У 2015 році працював заступником директора “Віза-тур” в Україні”, менеджером зі зв’язків з громадськістю у нічному клубі та головою профкому студентів та аспірантів СумДПУ ім.А.Макаренка (до 2018 року).

Організатор та співорганізатор молодіжних, юнацьких і студентських форумів (зокрема "Student growing up"), спільних міжнародних і всеукраїнських подорожей з метою обміну досвідом, а також масових заходів у місті Суми.

З 2012 до 2015 року - заступник голови профспілкової організації студентів СумДПУ ім. А.Макаренка.

У 2014 році був арт-директором нічного клубу.
З 2013 року - член Національної спілки журналістів, автор публікацій у місцевих та інтернет-виданнях.
З 2010 року — волонтер при дитячих будинках і міських центрах реабілітації.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?