Абрамченко Андрій

Міський голова міста Ізмаїл
Влада
108
в загальному регіональному рейтингу Одеського регіону

Біографія Абрамченко Андрій

Народився  11 лютого 1965, Ізмаїл, Одеська область — міський голова Ізмаїла (Одеська область), від 2010 року.

У 1986 році закінчив Ленінградське вище зенітно-ракетне командне училище за фахом інженер з експлуатації радіоелектронних засобів. Потім служив в Середньоазіатському військовому окрузі, вчився на Вищих Курсах військової контррозвідки КДБ СРСР в Новосибірську, працював у Міністерстві національної безпеки Молдови.

Від 2003 року Андрій Абрамченко очолює приватне підприємство «Торговельна група „Бриз“» і ТОВ «Райенерго-Ізмаїл». Також Андрій Абрамченко — президент футбольного клубу «Бриз», який 2010 року вперше став бронзовим чемпіоном України з міні-футболу.

Був членом партії «Сильна Україна». Балотувався на посаду мера Ізмаїла 2006 року, а також на зірваних серпневих виборах 2010 року; відтак на місцевих виборах 31 жовтня 2010 року. Висунутий від партії «Сильна Україна», Андрій Абрамченко переміг на виборах міського голови Ізмаїла, набравши 39,7 % голосів. За даними Ізмаїльського тервиборчкому, оголошеними 5 листопада 2010 року, його перевага над представником Партії регіонів Сергієм Павлухіним, що зайняв друге місце, склала майже 20 % голосів.

2012 року, після ліквідації партії «Сильна Україна», прийнятий до Партії регіонів.
2015 року вдруге обраний мером Ізмаїла (висунутий Блоком Петра Порошенка «Солідарність»), за нього проголосувало 94,52 % виборців На посаді з 8 листопада 2010.

Нагороди

Орден «За заслуги» ІІІ ступеня.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?