Якубовський Сергій 

Завідувач кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.
Наука та Освіта

Біографія Якубовський Сергій 

Відомий економіст-міжнародник, автор понад 180 публікацій з питань розвитку світової економіки, міжнародних фінансів та європейської інтеграції.

Сергій Якубовський є членом наукових рад двох європейських журналів - “Journal Global Policy and Governance” і “Journal Transition Studies Review”, які індексуються у базі даних Scopus.

Лише за 2015-2020 має 38 публікацій, серед яких: 7 статей у журналах, що рецензуються у базах даних Scopus та Web of Science; 8 монографій та розділів у монографіях; 1 навчальний посібник; 22 статті у вітчизняних і іноземних фахових економічних виданнях.

Академік Академії наук вищої школи України; член експертної ради з питань проведення експертизи дисертаційних робіт Міністерства освіти і науки України з питань макроекономіки, світового господарства і соціально-економічного розвитку (2014-2018); член Ради Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація економістів-міжнародників».

Брав участь більше ніж у 20 міжнародних проектах. Зокрема, викладав у межах програми Еразмус+ у Вільному університеті Берліна (Німеччина, квітень-травень 2018 р., січень 2019 р.), в Болонському університеті (Італія, жовтень-листопад 2017 р.), в університеті м. Фоджі (Італія, березень 2016 р.).

Завідувач кафедри – офіційного партнера програми Академічних стипендій Інституту відкритого суспільства (2011-2015 рр.);  учасник програми ДААД (German Academic Exchange Service) в Інституті Світової економіки у м. Кіль, Німеччина (2014 р.); програми імені Фулбрайта у Колумбійському університеті, м. Нью Йорк, США (2004-2005 рр.);  дослідник в Єльському університеті, США (1999 р.).

Академічний координатор проектів Європейського Союзу імені Жана Моне «Погляд на стосунки між Європейським Союзом та Україною: сусідство чи членство?», «Соціальне та економічне включення біженців та мігрантів до Європейського Союзу: виклики для України».
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?