Роман Вікторія

Адвокат, партнер юридичної компанії «Legal Partner»
Влада

Біографія Роман Вікторія

З 1998 року до 2008 року навчалась у Піщанобрідській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, де здобула загальну середню освіту та атестат з відзнакою.

З 2008 року до 2013 навчалася на денному відділенні факультету адвокатури в Національному університеті "Одеська юридична академія", де отримала вищу освіту за спеціальністю: «правознавство» та здобула кваліфікацію «юрист». Працювати почала з 17 років, під час літніх канікул.

З червня 2013 року працевлаштована на посаду юриста в юридичній компанії "Legal partner". З 19.11.2015 року після посади старшого юриста набула статусу партнера вказаної юридичної фірми.

З 15 квітня 2014 року набула членства в Громадській організації "Спілка юристів Одеської області".

З 17.01.2018 року набула право на зайняття адвокатською діяльністю відповідно до свідоцтва серія ОД №003160, що видане Радою адвокатів Одеської області. Більш детально за посиланням http://erau.unba.org.ua/profile/57902.

Спеціалізація - право інтелектуальної власності, ІТ-право, правовий захист креативних індустрій. Загальний досвід роботи в юриспруденції - 7 років 4 місяці.

В 2018 році стала лауреатом всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року!», що проводився за підтримки Міністерства юстиції України.

В березні 2019 року увійшла до рейтингу «100 успішних жінок Одеського регіону-2019», зайнявши 1 місце в онлайн-голосуванні в категорії "Юриспруденція", набравши понад 14 тисяч голосів.

Регулярно беру участь у прямих ефірах місцевих телеканалів, надаючи правовий аналіз ситуаціям, що турбують одеситів. Маю досвід підготовки законопроєктів, виступів на різноманітних семінарах, лекціях.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?