Ремішевський Олексій

PR-директор рейтингового та інформаційно-аналітичного агентства «ElitExpert»
Культура

Біографія Ремішевський Олексій

PR-директор рейтингового та інформаційно-аналітичного агентства «ElitExpert», член оргкомітету Національного рейтингу впливовості «Еліта України», комерційний директор «Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В. Василька», перебуває в Національній Спілці Театральних діячів України, лауреат Гран-прі Міжнародної асоціації діячів літератури і мистецтва «GLORIA» (Німеччина) за багаторічне успішне розвиток концертно-гастрольної діяльності в Україні.

Народився 8 лютого 1981 року в м Рені (Одеська обл.). У 1998 році вступив в ОДАХ (одеська державна академія холоду). Грав в студентській команді КВН, а вже з другого курсу почав працювати в сфері реклами і організації культурно-масових заходів.

Після закінчення інституту, працював у відділах маркетингу і реклами в великих національних компаніях з різних сфер, починаючи від продуктів харчування до національної мережі магазинів.

З 2008 року почав свій розвиток в сфері культури. Організовував концерти, спектаклі і гастрольні тури по Україні та за її межами. Працював з музичними колективами, артистами, театрами з усього світу. Саме завдяки отриманому досвіду у сфері шоу-бізнесу, в 2018 році був запрошений в Український театр на посаду комерційного директора, що і спонукало на отримання другої вищої освіти (Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого за фахом - «організація театральної справи»).

Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?