Овчиннікова Олена

Голова правління Міжнародного експертного клубу, засновниця рейтингової та інформаційно-аналітичної агенції «ElitExpert»
Політика

Біографія Овчиннікова Олена

Голова правління Міжнародного експертного клубу, засновниця рейтингової та інформаційно-аналітичної агенції «ElitExpert», член Національного союзу журналістів України.

Відома спеціалістка в області кризового та політичного піару, медіаменеджерка.

Авторка та керівниця таких проектів, як «Національний рейтинг впливовості  «Эліта України» (2020р), «Сто впливових одеситів» (2015-2020рр) та «Сто успішних жінок Одеського регіону» (2016-2020рр)

Пані Олена має неабиякий досвід роботи в казахських та українських масмедіа. Розпочавши свій медійний шлях з оглядача в Республіканському суспільно-політичному тижневику «Епоха», тривалий час була головною редакторою регірнальної телерадіокомпанії, а згодом -головною редакторкою інформаційно-аналітичного інтернет-порталу «Позиція»

Приймала активну участь у політичному житті країни. Також була прес-секретаркою найбільшої опозиційної партіі Казахстану «Ак-жол», керівницею прес-служби відомого державного діяча та кандитата у президенти Республіки Казахстан Аліхана Байменова, очолювала виборчу кампанію та була спічрайтером багатьох ключових фігур казахського істеблішменту.

Під час перебування виконавчим директором Центрально-Азіатського Інституту Розвитку, займалась проведенням національних соціологічних досліджень в сфері політики, медицини, освіти та релігії. В рамках реалізації грантів Євросоюзу допомогала мігрантам адаптуватись до мегаполісу.

Очолювала Експертний Центр Національної стратегії. Також, була організатором та медіатором міжнародних конференцій, спрямованих на досягнення міжконфессіоннї згоди в казахському суспільстві та огорождення  його від ісламізації.

В 2012 році приїхала до України з Казахстану та розпочала співпрацю з Південноукраїнським Медіа Холдингом.

З 2013 по 2020 роки перебувала на посаді директора інформаційної агенції «Одеса-медіа». Під керівництвом Олени Овчиннікової , ІА «Одеса-медіа» стала однією з провідних засобів масової інформації у регіоні.

Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?