Князєва Олена

Керівник соціологічного науково-дослідницького центру “Пульс”
Наука та Освіта

Біографія Князєва Олена

Керівник соціологічного науково-дослідницького центру “Пульс”, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри регіональної політики та публічного управління Одеського регіонального інституту державного управління при президентові України.

Перший досвід соціологічної роботи пов'язаний з соціологічною лабораторією професора, видатного українського соціолога І.М.Поповой - тут пройдені всі щаблі професійної кар'єри.  За освітою Олена історик, але інтерес до соціології проявився на другому курсі університету, коли прийшла в соціологічну лабораторію для участі в масовому опитуванні громадської думки як інтерв'юер.  Її відразу захопила атмосфера лабораторії, чудові люди, які в ній працювали на високому рівні.  Будь-яка робота від збору інформації  до написання аналітичних звітів захоплювала і завжди приносила задоволення.

Має більш ніж 25-річний досвід успішного виконання репрезентативних соціологічних і маркетингових досліджень в Одесі, Одеській області і Україні. За цей час проведено: більше 200 масових репрезентативних опитувань (за місцем проживання, по телефону, на вулиці), зокрема опитувань типу Exit-poll (опитування виборців відразу після їх виходу з виборчої ділянки); опитування депутатів міської і обласної Рад, а також працівників держадміністрацій; опитувань експертів тощо. Регулярно (не рідше за один раз на рік) здійснюються репрезентативні виміри основних показників рівня життя в Одесі, Одеській області, а також у ряді інших населених пунктів України. Автор більше 50-ти наукових праць.

Постійно виступає з популяризацією прикладної соціології і результатів соціологічних досліджень на різних наукових конференціях, громадських форумах і в ЗМІ.  Є одним із засновників Южно-українського бюро Соціологічної Асоціації України, член міжнародної некомерційної асоціації дослідницьких агентств "Євразійський монітор", член правління "Міжнародного експертного клубу".

Крім безпосередньої дослідницької роботи велику увагу приділяє громадській діяльності з розвитку прикладної соціології. Керівник відкритого ініціативного соціологічного проекту «Відкрита думка – Одеса 2017».
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?