Клюєнко Едуард

Член міжнародного науково-освітнього співтовариства «Спейстайм». Член ГО «Центр аналізу складних систем».
Громадська діяльність

Біографія Клюєнко Едуард

Керівник Центральноукраїнської соціологічної лабораторії, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри філософії та політології Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Базова освіта «історія та суспільствознавство» сприяла розвитку інтересів Едуарда до аналізу соціальних явищ спочатку в історичному контексті, а згодом і в сучасності та в перспективі. Досвід власне соціологічної науково-дослідницької роботи розпочався в аспірантурі Інституту соціології НАН України під керівництвом видатних вчених Є.І.Головахи та Н.В.Паніної. Едуард приймав участь у розробці методики вимірювання соціальної напруженості, що застосовується в щорічному соціологічному моніторингу «Українське суспільство» Інституту соціології НАН України. Є автором соціологічних тестових методик, що вимірюють соціальну напруженість, протестний потенціал, рівень політичної участі.

В галузі проведення репрезентативних соціологічних досліджень в Кропивницькому та Кіровоградській області має двадцятирічний досвід. Здійснено понад 100 різноманітних соціологічних досліджень різними методами (масові, експертні, телефонні опитування, фокус-групи). З 2000 року був консультантом чотирьох Голів Кіровоградської ОДА, двох народних депутатів України, кількох депутатів Обласної Ради. Автор більше 30-ти наукових праць.
У 2019 році став співавтором та ведучим інформаційно-аналітичної програми «ЕкспертЕР» на найбільшому регіональному телеканалі «Вітер». Програма присвячена аналізу експертних оцінок по актуальним подіям в регіоні. Регулярно виступає з популяризацією емпіричної соціології і аналізом результатів соціологічних досліджень на наукових конференціях, громадських форумах, в мас-медіа. Є членом міжнародного науково-освітнього співтовариства «Спейстайм», член ГО «Центр аналізу складних систем». З академічними освітньо-науковими візитами відвідав понад 20 провідних університетів Європи.

 
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?