Карпеченко Ігор

Головний редактор і редактор новин українських порталів
Політика

Біографія Карпеченко Ігор

Магістр міжнародного права. Автор численних статей на тему міжнародних відносин, регіоналістики та економіки. Досвід в сфері аналітичної журналістики більше 6 років. Сфера інтересів - міжнародні відносини і фінанси.

Діючий головний редактор і редактор новин українських порталів, які висвітлюють суспільно-політичне життя.

Основний дискурс інтересів Ігоря Карпеченко - міжнародні відносини. Перші роботи на етапі становлення журналістом були написані про економічну і екологічну ситуацію в країнах Чорноморського регіону: Україна, Росія, Грузія, Туреччина, Болгарія, Румунія і Республіка Молдова.

Ігор Карпеченко - аналітик. Велика частина аналітичних статей присвячена українсько-молдавським і українсько-румунським двостороннім відносинам, а також огляду ситуації в Румунії, Республіці Молдова, Болгарії і Туреччини.

З 2013 року Ігор Карпеченко працює в інтернет-медіа. І досить успішно. Він пише і редагує, блискуче володіє українською мовою. У сферу журналістських інтересів увійшли також суспільно-політична діяльність регіональних політичних еліт на півдні України, перспективи розвитку Одеської області та фінансова ситуація в Україні, в цілому.

Із захоплень: просування інтернет-медіа в соціальних мережах, месенджерах і в пошуковій системі Google із застосуванням рекламних інструментів; фотографія.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?