Брунська Олена

Професійний музичний продюсер, генеральний директор ТОВ «ЛБК»
Культура

Біографія Брунська Олена

Музична продюсерка з 2012 року, генеральна директорка ТОВ «ЛБК», арт-продюсерка.
Є експерткою з досвідом управління та реалізації проектів високого рівня в Україні та світі. Упродовж своєї професійної діяльності керувала напрямом PR та маркетингу світових проєктів.

Координувала організацію та участь українських проєктів у провідних міжнародних форумах, торгових місіях й іміджевих заходах високого рівня, зокрема у  Об’єднаних Арабських Еміратах, Канаді, Китаї. Брала участь у розробці  бренда «Michael Brunsky» в рамках діяльності з питань популяризації України у світі.


Забезпечувала реалізацію масштабних національних і європейських проектів для провідних українських та світових компаній. Є визнаним експертом у сфері комунікацій та роботи із ЗМІ.

З 2016 року Генеральна продюсерка першої в Україні електро-рок-опери «Орфей та Еврідіка назавжди», неодноразові покази якої відбулися у Київській, Одеській, Львівській Національних операх, в опері Дубай, в палаці мистецтв "Україна".

Твір електро-рок-опера «Орфей та Еврідіка назавжди» отримав два рекорди від Національного реєстру рекордів України, а саме за Першу в Україні електро-рок-оперу та найбільшу кількість інструментів задіяних в електро-рок-опері.

Постійно співпрацює з громадою Ukrainian Social Club в ОАЕ та головними концертними площадками в ОАЕ та Європі. Має багаторічний досвід у комунікації з представниками міжнародних посольств в культурному напрямку в країнах Близького Сходу та Європи.Є авторкою таких проектів, як «Мистецтво бути жінкою» 2017 р., співавторкою мюзикла «Аладдін» 2020 р., кулінарного блогу «Ле Брюно» 2020 р, авторка кулінарного шоу «Ле Брюно» 2020 р, авторка фотопроекту « Iron&Smile Lady» 2020 р.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?