Про проєкт

Національний рейтинг впливовості «Еліта України» заснований Міжнародним експертним клубом і рейтинговим агентством «ElitExpert».
Це перший соцiально значимий проєкт, який формує нові підходи до оцінювання еліти держави і створює нові поведінкові критерії в суспільстві, засновані на незаплямованості репутації і високих моральних якостях еліти.
Рейтинг «Еліта України» є масштабним некомерційним експертним дослідженням, яке одночасно відбувається у всіх областях країни та складається з двох етапів. У рейтинг включені впливові люди з самих різних сфер життя — з бізнесу, політики, влади, громадської діяльності, релігії, культури, спорту, науки та освіти, охорони здоров’я та медіа.

До проєкту долучені 200 міжнародних, національних і регіональних експертів — фахівців у галузі політології, соціології, економіки, юриспруденції та медіа. Перший етап рейтингу розпочався 10 серпня в усіх регіонах України. До 31 серпня 2020 року експерти збирали інформацію та формували в кожному регіоні попередні списки впливових людей, чия діяльність максимально ефективна і корисна для суспільства, а також тих, хто контролює ресурси влади та приймає ключові рішення.
Головна відмінність Національного рейтингу, що не має аналогів в світі, полягає в особливих умовах відбору учасників. До рейтингу впливових людей потрапили лише кращі з кращих - ті представники еліти України, що відповідали дуже високим критеріям, а саме:

1. Суспільне визнання і довіра;
2. Посадовий статус, особисті досягнення;
3. Компетентність і професіоналізм;
4. Освіченість, інтелект;
5. Фінансова незалежність;
6. Благодійність;
7. Патріотизм;
8. Високі моральні якості;
9. Соціальна відповідальність;
10. Вміння домагатися поставлених цілей;

21 вересня завершився Перший, регіональний етап голосуванння – за результатами експертного оцінювання та онлайн-голосування була обрана сотня найдостойніших людей в кожній області України.
Другий етап тривав з 21 вересня по 5 жовтня. В ньому експерти та онлайн-користувачі вибрали кращих із загального всеукраїнського списку претендентів, що складається з 300 персон, 240 з яких — це лідери 24 регіональних рейтингів, а 60 — високопоставлені персони та державні діячі, які не брали участі в регіональних голосуваннях.

5 жовтня 2020 року було підбито остаточні підсумки експертного та онлайн-голосувань і названі лауреати першого Національного рейтингу впливовості «Еліта України».

Фіналом унікального проекту стане Національний форум стратегічного розвитку, який відбудеться в Києві в березні 2021 року. Учасниками його зможуть стати лауреати регіональних і загальнонаціонального рейтингів, а в якості спікерів будуть запрошені лідери міжнародного співтовариства, бізнесмени та вищі державні чиновники України. Передбачувана кількість запрошених складе 2 тисячі осіб, які зможуть закласти новий вектор розвитку українського суспільства.


Засновники проєкту:

Рейтингове агентство «ELITEXPERT» є одним з найавторитетніших в Україні у сфері політичного і репутаційного консалтингу та піару.

Міжнародний Експертний Клуб — це громадська організація, заснована представниками експертного співтовариства кількох країн (Україна, Молдова, Білорусь, Росія, Казахстан), як відкритий та об’єктивний комунікаційний майданчик для зустрічей і колаборацій експертів різних сфер діяльності (соціологія, політологія, історія, медіа, бізнес), з метою обміну досвідом, проведенням конференцій, тренінгів та різного роду соціологічних досліджень, аналізу, прогнозування ситуацій і виробленням спільних стратегій. Головний офіс МЕК знаходиться в Києві, також є офіційні представництва в Одесі та Львові.

Керівник оргкомітету Національного рейтингу впливовості «Еліта України» — Олена Овчиннікова.

КОНТАКТИ:

01011, Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: + 38-093-928-22-37

Email: elitexpert.ua@gmail.com
Кваліфіковані експерти
Рейтинг «Еліта України» — це некомерційне двоетапне експертне дослідження. Учасників рейтингу оцінюють 200 міжнародніх, національніх и регіональніх експертів - високопрофесійних фахівців у різних сферах діяльності
Найбільша база учасників
Участь в рейтингу беруть найкращі представники політики, бізнесу, влади, громадської діяльності, релігії, культури, спорту, науки та освіти, охорони здоров’я і медіа
Всеукраїнське голосування
Перший етап рейтингу проводився одночасно у всіх регіонах України, крім тимчасово непідконтрольних територій. Другий етап був всеукраїнським. Кращими у рейтингу стали ті люди, чия діяльність в суспільстві оцінюється зі знаком «плюс».
Достовірний рейтинг
Паралельно з експертним голосуванням на офіційному сайті Національного рейтингу www.elitukraine.com проходило онлайн-голосування, в якому міг взяти участь кожен охочий.
Написати намОтправить

Ваші голоси на сьогодні вичерпані(100 раз у день)

Ви не можете голосувати більше одного разу на день за одного кандидата!

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?

Ви хочете закінчити голосування в цьому регіоні на сьогодні?